Aşk insanı deli eder! Büyüler!

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Benim için çok değerli olan arkadaşım Levent bana her konuşmasında abi çok kötü oldum yaa! Abi aşık oldum! Abi çıldırmak üzereyim gibi sözleri msn’den bildiriyor. Artık bıktırmıştı beni:) Abi aşkımı bütün dünya duysun diyince hemen ardından ekledi, abi senin sitene yurtdışından da giriş yapılıyordu!

 

Bana bir iyilik yapıp biz çılgın aşıkların fotoğraflarını yayınlar mısın dedi! Eee ben de kıramadım yani! Msn’den alanına girince karıcığım diye bir bölüm açmış kendisine:) ve onun fotoğrafları var! Levent için çok değerli olan arkadaşım Ayça şunu bilmeni isterim bu yazıyı okuyan herkes için sen değerlisin! Seni bizde seviyoruz! Sevgili Levent’in bana anlattığına göre evlilik var gibi! İnşallah diyoruz! Darısı bizim başımıza!

 

Bu yazıyı okuyan herkesten rica edilir! Lütfen sizde yorumlarınızla arkadaşlara destekte bulunun ve okunması içi arkadaşlarınıza tavsiye edin!

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest
Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

11 Responses

  1. ZEYNEBİM dedi ki:

    ikinizde çok tatlı çıkmışsınız ömür boyu mutluluklar by

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir