Memleket havası soluyorum :)

Okul bitti stajıda yaptım şimdi de tatil zamanı. Avea’nın sloganı misali “Ohh be” diyorum artık 🙂 Tatili yeni bir güneş kremi alarak, deniz sefası ile açtım. Arkadaşlarla sohbetler ve memlekette ne oluyor ne bitiyor! Tabi kameralara yakalanmama heyecanı 😀 derken günler gayet güzel gidiyor.

Tabi bu arada yeni bir proje olarak SanalDuvar için çalışmalar devam ediyor. Planımda SanalDuvar’ın bir alt adresi olarak tema galerisi yayınlamayı düşünüyorum. Burada beğenmiş olduğum WordPress ve Joomla 1.5 temalarını Türkçeleştirip yayınlamayı düşünüyorum. Tabi bu çalışmalarda bulunacak SanalDuvar bağlantısı da şifrelenmiş olacak(bu bilgiyi vermemdeki amaç çalıntı içerik yapmaya alışmış sahısların sevincini kursağında bırakmak 😀 ) Bunun yanında birde fotoğraf galerisi düşünüyorum. Şuan için mevcut fakat aktif olarak sizlerle paylaşmıyorum, biraz daha geliştirmeyi düşünüyorum ya da alternatif arıyorum.

Haa tabi burada fırsattım bulduğum da dinlemekten bıkmadığım Serdar ORTAÇ’ın yeni albümü de güzel gidiyor, en çok hoşuma giden de Gram adlı şarkısı 🙂 gayet eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Bu adam Türk insanın nabzını iyi biliyor ve ona göre şerbeti veriyor.

Sözlerime son veriyorken herkese iyi tatiller diliyorum. Her ne kadar tatilde olsa çalışmalara devam diyorum!

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

You may also like...

1 Response

  1. Avatar amanhem dedi ki:

    tatil,
    güzel bir kavram, insan beynini dinlendiren bir hadise,
    yanılası bir dönemdir insan hayatında,
    bende tatilimi büyük ihtimal kısa dönem olacak olan askerlik dönemine bıraktım 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.