SanalDuvar.Com bu ay PCnet’te!

İnternet ve bilgisayar hayranı birisi olarak bu konulardaki bilgilerimi güncel tutmak için takip ettiğim kaynaklar ağırlıklı olarak internette olmasının yanında yazı doküman olarak PCnet dergisini takip etmeye çalışıyorum. Bu ay ki sayıyı incelemek için aldığımda beni mutlu eden bir yazı ile karşılaştım.

PCnet dergisi her ay internet bölümünde “Ayın Siteleri” bölümünde okurların sitelerini tanıtıyor. Bu ay ki sayıda da SanalDuvar’ı görebilirsiniz. Daha fazla okuyucuya olaşabilmek için güzel bir vesile olduğu için tüm PCnet ekibine teşekkür ederim.

http://sanalduvar.googlepages.com/sanalduvar-pcnette1.jpg

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

You may also like...

25 Responses

 1. Avatar Harun TURAN dedi ki:

  Tebrik ederim, darısı herkesin başına 🙂

 2. Avatar Oğuzhan Aslan dedi ki:

  Hayırlı olsun güzel bir durum olsa gerek.

 3. Avatar Hatice dedi ki:

  Merhaba öncelikle sitenizin içeriği çok çeşitli ,sadece blog açmaktan anlayan ben sizlerin sayesinde daha da ileri gidilebileceğime inanıyorum.Sitenize yeni rastlamakla birlikte bundan böyle takip edeceğimi belirtmek isterim.

  Sitenizin pc.net dergisinde çıkması isabetli olmuş,sizi tebrik ediyorum.Başarılarınızın devamını diliyorum.

 4. Avatar faruksal dedi ki:

  Ayrıca söylemeyi unutmuşum,resimde benim blogun da reklamı olmuş;logom var orada 🙂

 5. Avatar Tamer ERATİK dedi ki:

  Başarılarınla herzaman gurur duyduk. Aslında alıştıkta. Bundan sonra daha güzel günler seni bekliyor. HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.