Sonunda bitti ve buluşuyoruz :)

Artık bitti! Evet mide ağrılarına sebep olan o katil finaller sona erdi 🙂 Çok acımasızca tasvirledim acaba? Neyse ısınan havaların etkisiyle zaten çalışmak iyice çekilmez hal almıştı ki çok şükür sınavlarının sonunu görebildik. Sıra sınav sonuçlarının alınmasında. Umarım sevindirici haberler bizi bekliyordur 🙂

Havalarının iyice ısınması ile insanların kendilerini dışarıya atmaları ile eğlencenin başlaması artık bir oluyor! Tabi bu sırada kendi kitaplarla boğuşuyor olan Veysel için finallerin sonunu gelmesi iyiden iyiye çekilmez hal alıyordu. Şuan eminim benden mutlusu yoktur, bir denavların sonuçları bu mutluluğumu pekiştirse çok daha güze olur(beklentim iyi yönde 🙂 )

Bu arada Haziran ayı TBY buluşması var düzenleniyor bunun için ayrıntılı bilgiyi Barış’ın bu sayfasında bulabilirsiniz. Bende orada olacağım, sizi de bekleriz.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

You may also like...

1 Response

  1. Avatar Baris Unver dedi ki:

    Ekliyorum o zaman listeye?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.