Torrent Nedir? Nasıl kullanılır? Tracker nedir? ve daha fazlası!

İnternette kullanmam için gerekli programları araken uzun zaman önce tanışmıştım! ancak nasıl kullanılacağı hakkında yeterli bilgiye sahip değildim! Araştırmaya kaa verdim ancak gerek görmedim desem yeridir, derken artık vaktinin geldiğini ve arkadaşlarımında sitelerinde bilgi verdiklerini görünce artık bende araştırmadan geri kalmam gerektiğimi düşündüm ve buldum!Aslında burada durup da yazmaya kalkarsam çok zaman alacak yalnız böyle bişey yapmayıp bu işi en ince ayrıntısına kadar araştıran arkadaşlar mevut işte sizde gerekli hatta fazla bilgiler.

uTorrent Kullanımı: Bölüm 1

uTorrent Kullanımı: Bölüm 2

olmayanulkenincocuklari.com’a çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum!

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

1 Response

  1. Avatar emrekocak88 dedi ki:

    Arkadaşlar bu torrent olayına bende girdim size tavsiyem izleyici ve kaynağı en fazla olan torrentleri indirmeniz yoksa indireceğiniz şeyin download hızı inanılmaz yavaş olabiliyo… programların içinde azureus güzel ve kolay bi arayüze sahip aynı zamanda SD ve HD filmleri indirmenize olanak sağlıyo hemde çok cüretkar hızlarda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.