VeySem v2.0 Teması Hazır!

Sürekli değişimden bahsediyorum. Evet sonunda çalışma bitti. Aslında bu çalışma sadece tema ile sınırlı değil, çünkü SanalDuvar’a ek olarak farkı özelliklerde kazandırdım diyebilirim. Ancak şimdiilk bunlardan söz etmeyeceğim. Peki ne zaman gerçekleşek bu işlem diyorsanız.

Bazıları denk gelmiştir kim bilir? Temayı çevirim içi test ettim fakat sanırım kullandığın sunucudan kaynaklanan problemlerden ötürü tüm fonksiyonlar tam olarak işlemliğini kazanmış değil. bu sebeple değişim diyorum çünkü bu sorun sunucuyu değiştirme yoluna gitmeme sebep olabilir. Bu yüzden biraz daha beklemkteyim, en azından bu haftasonuna kadar, kesin bekleyeceğim. Aşağıda vermiş olduduğum resim temanın görüntüsüdür.

Tam boyutta görüntülemek için resmin üzerine tıklayın!

Sol tarafta akordiyon menü üstte ise üzerine geldiğnizde büyüyen bir menü mevcut. Bunların yanında ek olarak "single" sayfalarda da AJAX’lar mevcut. Ve her kategori temsil eden bir resim mevcut. Hafta sonu çalışmama devam etmek için Erhan’ın evine gitmiştim, dolayısıyla yeni temayı kendiside gördü, onunda hoşuna gitti. Umarım sizinde gider 🙂

 

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

19 Responses

 1. Avatar Faruksal dedi ki:

  Bravo,emeğinize sağlık.Çok teşekkürler.Ben de portal tarzı bir tema arıyordum.Başarılarınızın devamını dilerim…

  Saygılarımla

  SELAMETLE…

 2. Avatar Cevat ÖZTÜ dedi ki:

  Merhabalar emekli bir memur olarak boş vakitlerimi wordpress üzerine kurduğum sitemde tema denemeleriyle vakit buldukça uğraşmaktayım. Veysem 1.0 temanızı indirdim ve kullanıyorum. veysem 2.0 temanızı da bir an evvel inceleyip kullanmayı sabırsızlıkla bekleyeceğim. Görebildiğim kadarıyle 2.0 teması henüz paylaşıma açılmamış.

 3. Veysel Veysel dedi ki:

  @İsmini vermek istemeyen biri;

  Bu eklentinin Türkçe versiyonunu en kısa zamanda hazırlayıp, paylaşıma sunacağım!

 4. Avatar İsmini vermek istem dedi ki:

  Merhaba tema hoş olmuş.

  sana sormak istedğim bi saoru var.

  Ben de cumulus etiket bulutu kullanıyorum ancak türkçe karakterler çıkmıyo.Bunu nası çözdüğünü anlatırsan çok memnun olurum.İyi bloglamalar….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir