Saat Mağazanız Moda Saat’ten Guess Ve Escape Saatlerinde Avantajlı İndirimler

Bay ve bayan saatlerinde çağın yaşam tarzını öne çıkan guess saat modelleri cesur saat tasarımları sunmaktadır. İhtişamlı ve ilgi çekici bayan modellerinin yanı sıra modern ve modayı takip eden bay modellerini de kategori içerisinde bulabilirsiniz. İtalyan kökenli olan marka ABD firması olarak tasarımlarında her iki ülkenin kritlerine de vurgu yapmaktadır. Kaliteli saat seçenekleri bulunan bu modeller arasında parıltılı özellikleri ile öne çıkan tasarımlar bulunuyor. Marka daha çok bayanlara ağırlıklı olarak ürünler sunmaktadır. Orta düzey bütçelere hitap eden bu modellerde beyaz ve rosegold renk tonları öne çıkıyor. Kasa şekli olarak genel itibari ile yuvarlak olan modellerinin yanı sıra kare, oval ya da dikdörtgen model seçenekleri de görebilmek mümkün olmaktadır. Kordon tipi olarak ise ağırlıkta olan malzemenin daha çok çelik ve deri olduğu görülmektedir. Bunun yanında silikon kordon özelliklerinde de modeller görülmektedir. Tarz olarak markanın ana teması klasik kullanımlara özel olarak tasarlanmaktadır. Az da olsa spor ve abiye tarzlara özel olarak ta uyumlu modeller bulunuyor. Markanın oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu görülmektedir. Aksesuar alanında da markanın iddialı ve trend modelleri bulunuyor. Özel tasarımlar ve şık kullanımlarla çok orijinal aksesuar modellerini bu kategori içerisinde bulabilmek mümkün olmaktadır.

Sektöründe hızla büyüyen bir marka olarak nitelendirilebilecek olan escape saat tasarımları da kusursuz tasarımları ve sağlam özellikleri ile bilinmektedir. Saat dünyasında oldukça beğenilen özellikleri bulunan marka, birbirinden şık ürün modelleri ile tercih edilebilir. ABD kökenli olmasına karşılık İsviçre üretim merkezli olan marka, klasik şehir insanına yönelik özel tasarımları ile popüler kullanımlar oluşturmaktadır. Saat tutkunu olan baylar markanın ürün modellerini çok beğenmekte ve farklı seçenekleri ile de her beğeniye hitap eden seçenekler bulabilmek mümkün olmaktadır. Moda trendlerine uygun olarak hazırlanan şık ürünler birbirinden farklı kayış, kadran çeşitleri ile de aradığınız şık uyumu bulabileceğiniz en önemli model kullanımları olacaktır. Riviera modeli kadınlar için özel olarak tasarlanan bir seri olmakta ve canlı renkleri ile cıvıl cıvıl bir koleksiyon olarak sunulmaktadır. Genellikle roma rakamlarından oluşan modellerde bayanlara özel olarak saat kasası çerçevesinde tam tur olarak döşenmiş taşlar bulunuyor. Taşlı modeller genellikle şık ve abiye tarzlar oluşturmaktadır. Beyler için ise asi, cesur ve kışkırtıcı özellikleri lacivert ağırlıklı bir koleksiyon öne çıkıyor. Voyager serisinde ise büyük ve geniş kasa tasarımları bulunuyor. Farklı kordon seçenekleri ile hazırlanan bu özel tasarımlarda ayrıcalıklı kullanımlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Marka tasarımlarında farklılık genel olarak özel detaylarla sağlanmakta ve modern model üretimleri ile birlikte çok hoş kullanımlar elde edilebiliyor. Parlak taşlı model seçenekleri arasında ise çok şık kullanımlar öne çıkıyor. Bayan modellerde kordon kısımları ise tam bir zarafet kaynağı olarak kullanılabiliyor. Çok şık bileklik olarak kullanılabilen bu modellerin yanında kordon tasarımlarında çift kat dönen ince deri kordonlarda bulunuyor.

İtalyan estetiğini hissedebileceğiniz Guess saat tasarımlarında aynı zamanda mütevazi esintilerde görebilirsiniz. Marka ABD’de kuruludur. Lüks tasarımları ile bilinen marka, çarpıcı renk uyumları, zenginlik ve kalite vurgusu ile de tasarımları çok beğeniliyor. Marka 1984 yılında yeni bir çizgi oluşturmuştur. Ve özellikle Guess Steel, Guess Collection tasarımları ile de piyasanın en çok tercih edilenleri arasında yer aldı. Kurulduğu günden bu yana saat alanındaki çizgisini hiç bozmayan marka, bu özelliği ve yenilikçi tasarımları ile de kullanıcılarını günden güne artırmaktadır. Markanın yeni sezon ve sezon sonu ürünlerine çok ekonomik fiyat aralıklarında sahip olabilmek için Modasaat Guess Saatleri adresini ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinden yılın her gününe özel tüm dünya markalarında çok özel indirimler bulabilmek mümkün olacaktır. İndirimleri, güvenilir ödeme fırsatları, orijinal ürün garantisi gibi özelliklerle moda saat adresi üzerinde keyifli alışverişler yapabilirsiniz.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir