Şaka Videoları ile Hayatınıza Renk Katın

İnsanların birbirine şaka yapmaları daha güzel ve sevimli ilişkilerin kurulmasını sağlar. Hayat zaten pek çok zorluklarla ve ciddi işlerle doludur. İnsanlar hem bu zorluklardan biraz uzaklaşmak hem de arkadaşları ve yakınlarıyla samimi ilişkiler kurmak ve eğlenmek için şakalaşırlar.

Şakada amaç eğlenmek ve hoş vakit geçirmektir ama şaka yaparken karşıdakini kırmamak da en önemli husustur. Şaka yaparken karşıdakini rencide edecek söz ve davranışlar eğlenmek bir yana tatsız ortamların oluşmasına da neden olur.

Şaka yapmak şaka kültürünü, hoşgörü kültürünü öğrenmekle de ilgilidir. Hoşgörüsü olmayan kişilere ne kadar ince şaka da yapsanız buna tepkisi olabilir. Bu yüzden şaka yapılacak kişiyi, zamanı iyi değerlendirmek gerekir. Aslında bir şaka kültürü oluştuğunda şakadan hoşlanmayacak insan yok gibidir. İnternette şaka videoları bu yüzden izlenme rekorları kırmaktadır.

saka-videolari

Çok ince zeka ürünü şakalar en ciddi insanların bile gülmesine ve eğlenmesine neden olmaktadır. Aileler bu videoları hep birlikte izleyerek eğlenceli vakit geçirebilmektedir. Çocuklar arkadaşlarıyla bir araya geldiklerinde bu videolarla gülmekte, buradan öğrendikleri şakaların benzerleriyle birbirlerine şakalar yapmaktadır.

Şaka videoları izlemek çocukların zihinsel ve sosyal yeteneklerinin artmasına da neden olmaktadır. Bu ince şakaları bulmak için çocuk düşünmekte ve zihnini harekete geçirmektedir. Ayrıca şakalaşmayı bilen çocuk arkadaşları arasında daha çok sevilmekte ve aranan kişi olmaktadır. Şakalaşmak insanlar arasındaki hoşgörüyü de arttırmakta ve insanlar gergin ilişkilerden uzaklaşmaktadır.

Artık evlerin ve arkadaş ortamlarının vazgeçilmez eğlencelerinden biri de internette şaka videolarını izlemek olmaktadır. Böylece hayatları daha da renklenmektedir. Siz de şaka videoları arıyorsanız http://www.oyungemisi.com/komik-saka-videolari adresimize girebilir ve yüzlerce şaka videosunu izleyebilirsiniz. Üstün zeka ürünü birbirinden güzel şakalarla çok gülecek ve çok eğleneceksiniz. Şaka yapmanın inceliklerini bu izlediklerinizle öğrenebileceksiniz.

Ama unutmamak gerekir ki, şaka yaparken karşıdakinin duygu ve düşüncelerine saygılı olmak gerekir. Aksi halde çok tatsız olaylar yaşanabilir ve şaka yüzünden insanlar birbirine karşı kırıcı olabilir. Her şeye rağmen şaka insanların hayatına renk katmakta, güldürmekte ve eğlenceli zaman geçirmelerine neden olmaktadır.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir