Son Günlerde…

Sıkı çalışmalarla günlerim geçmeye başladı yine. Ama bu sefer ders çalışma olayı değil, günlük programımda yapmış olduğum bazı değişiklikler buna sebep oldu. Neden böyle değişime gitmek istedim acaba? İnsanın her dönemi bir olmuyor ki! Bu sıralar okul organizasyonlarında aldığım görevler olsun, kendimi geliştirme amacıyla kondisyon ağırlıklı spor programımı zorlamaya başladım ayrıca web çalışmalarım için başladığım JAVA Script çalışmaları ile günlerimi daha iyi geçirme çabası içindeyim. Bunlara artı olarak da üst seviye ingilizce çalışmasına da başlıyorum.

Tüm bunlara rağmen aldığım bir karar ile tema Türkçeleştirme yoluna gideceğim, bunu aslında kullanıcıların istekleri doğrultusunda yapmayı düşünüyorum. Yani sizden gelecek olan istek üzerine belirlenen tema üzerinde çalışmayı daha çok isterim. Kafam da olan ise her hafta bir tema Türkçeleştirmek, bu da sizin ilginizin doğrultusunda olsun isterim. Haa bir de unutmadan söyleyim, yakın zamanda yeni bir tema kullanıma sunacağım, aslında bir site için gelen istek üzerine yapılan çalışma, ancak açık kaynak olması sebebiyle  bunu sizlerinde kullanımına sunacağım. VeySem v1.0 olarak adlandırdığım temanın bir bölümünü isteği yapan kişiye sunduğumda beğenmişti acaba tamamlanınca nasıl bir tepki olur! Neyse tekrar çalışmaya devam edeyim. Herkese kolay gelsin!..

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir