VeySem v1.0 Teması hazır!

Evet arkadaşlar önceden de belirttiğim gibi SanalDuvar için yaptığım çalışmalara devam ederken yeni bir tema kullanıma sunmayı planlıyordum ve bu çalışmanın sonunu getirdim. VeySem v1.0 Teması yapım aşamasında iken kullanmayı planlayan arkadaşlara tamamlanmamış halde beta olarak sunmuştum

 

Temadaki "header" bölümü sayfa yenilendikçe değişen banner bölümü ile süsledim, sizler resimleri değiştirerek gölünüzce temaya renk katabilirsiniz. Bir sonraki temayı AJAX kodları ile zenginleştirilmiş olarak hazırlamayı düşünüyorum. Tema hakkında sorunlarını iletebilirsiniz. Kullanacak herkese hayırlı olmasını dilerim. İyi ki varsın WordPress!

 

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

9 Yorum

 1. Veysel dedi ki:

  VeySem 2.0 Temasını yaynıladım fakat onunla birlikte kullanılan eklentileri yayınlamadım yani sadece kodları kullanıma açtım! bu adresten bulabilirsiniz.

 2. avşa adası dedi ki:

  merhabalar.temanız çok güzel yanlız bileşenlerde sag kolona bileşen ekleyince temanın eklenen bileşenin bağlığı ve imageleri kaybolup kayıyor bu sorunu nasıl düzeltebiliriz kolay gelsin

 3. avşa adası dedi ki:

  Çok güzel bir tema çalışmalarınızda başarılar dilerim

 4. Cevat ÖZTÜ dedi ki:

  Nihayet temayı kullanıyorum. Ancak karıştırırken bazı bölümlerini bozdum.Bu yüzden özür dilerim. Veysel beye teşekkür ederim. Birde şu header ve banner bölümlerini http://www.koyderneksitesi.com/ adresindeki yapabilirseniz daha hoş olacaktır diye düşünmekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir