Ajax-Dynamic-CSS-DHTML Menü Programı

Şimdi bu başlığı gören arkadaşlar hem Dynamic(Dinamik) yazmış hemde DHTML yazmış, ikiside aynı şey diyebilirler. Evet öyle fakat bahsedeceğim ürün kendisini DHTML Menü olarka tanıtmış. Hal böyle olunca başlık biraz garip görünebilir. Önemli olan işlev olduğu için buna takılmaya gerek yok. Bahsedeceğim program webmasterların bir numaralı bir yardımcı olacağını düşünüyorum.

Programımızın adı “DHTML Menu”; sayesinde dinamik, ajax, css gibi menüleri çok çok kolay bir şekilde hazırlamanızı sağlıyor. Buradaki sitesinden indireceğiniz programını kurup çalışmaya başladığınız zaman zaten hazır bir menü geliyor isterseniz onun üzüerinde de kendi isteğinize göre değikliği fazla uğraşmadan yapabiliyorsunuz.

Programda Windows, Vista, Sample, Clear gibi temalar mevcut. bunlardan birini seçip bir kaç dakikada muşteşem bir menü(normal, ağaç, tab menüleri) hazırlayabilirsiniz. Örnekte gösterdiğim gibi.

Sadece bununla da kalmıyor 🙂 Birde tek bir tıklama ile “sitemap”iniz hazır. Eğer yine sizi tatmin etmediyse söyleyeyim, tekrar bir tıklama ile gerekli kodları size sunuyor. Gerek “Google XML Sitemap” olsun, gerek “SE-Friendly Code” olsun hemen oluşturuluyor.

Yalnız hemen hatırlatayım, program ücretli olup, malumunuz deneme sürümün kullandım. Satın almak isterseniz 49.95$ ila 499.95$ gibi bir fiyatı gözden çıkarmanız gerek.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir