Üzgünüm Ancak…

Son birkaç yazımda da belirttiğim gibi bu sıralar iş sebebi ile meşgul olduğum için zaman olarak kısıtlı durum dayım fırsat buldukça interneti kullanmaya çalışıyorum, özelikle de gmail hesabıma gelen e-postaları kesinlikle kontrol ediyorum. Fakat gelen e-posta buradaki yazılara yorum için uyarı ise zaten ayrıntısını yönetici panelinde okuyarak onayladığım için dorudan okumadan siliyorum. Ancak kaynağını henüz araştırmadığım bir sebep ile yapılan yorumların bir çoğu ve iletişim bölümünden gelen mesajların hemen hepsi e-posta hesabımın spam bölümüne düşmüş ve bende burayı zaman kısıtı nedeniyle kontrol etmeden direkt olarak geçiyordum.

Bayram izni ile kendime ayırabildiğim zaman biraz daha yeterli olunca bu bölümüde gözden geçirme imkanı buldum ve gelen sorular ve yardım mesajlarına cevap vermediğim için üzüntümü dile getirmek istiyorum. Özel mesaj gönderen arkadaşlara sesleniyorum; lütfen mesajlarınıza kasıtlı olarak cevap vermediğimi düşünmeyin.

Neden böyle bir yazı yazma gereği duydum? Üşenmeden yazılan uzun uzun hatta sorununu anlata bilmek için uzun tutmak zorunda olduğu mesajı kale almamdan şüphe bile edilen ve bunu da mesajında dile getirilen mesajlar da aldım. Üşenmeden çekinmeden gönderilen bu mesajlara toplu bir cevap vermek amacım. Mesaj gönderen arkadaşların bilmesini isteğim kale alınıp alınmamaları değil.

Şunun tüm okurlar tarafından bilinmesini isterim ki gönderilen tüm mesajlara cevap verme ihtiyacını kendimde görüyorum. Zaten bu SanalDuvar’ı açmamdaki sebeplerden biride bu!
Bu konu ile ilgili yazıma son verirken son 3-4 haftalık süre içerisinde mesaj gönderip cevap alamayan arkadaşlardan bir kez daha özür diliyorum.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir