Vardım Ama Yoktum!

Evet bir önceki yazıma bakarsanız en son yazımı 25 gün önce yazmışım! Bu benim için sanırım yazmaktan uzak kaldığım en uzun süre oluyor, gerçekten benim için üzücü olay. Aslında internette giriş yapıyordum fakat yazmaktan çekiniyordum, çünkü henüz yeni hazırladığım bir makale mevcut değildi. Tabi ki yazmak için bu şart değil, ancak sırf yazmak için de yazmak uygun olmayacağını düşünüyorum. Peki şimdi ne yapıyorsun diye düşünüyor olabilirsiniz. Şuan yazmamdaki amaç; artık geri döndüğümü ve düzenli olarak yazmaya tekrar başlayacağımı dile getirmek.

Peki neler yapacağım? Kısmetse, özellikle tasarım üzerine yoğunlaşmak istiyorum. Bu konuda hem SanalDuvar’da yenilikler yapmak hemde domain adresini ve hostunu satın aldığım fotoblogum.com (adı üstünde bir fotoblog) için bir tasarım hazırlamak. Ancak bu konular için tam anlamıyla bir başlangıç yapamadım, daha doğrusu karar veremedim! Çünkü alışılmışın dışına çıkmak istiyorum. Eğer zaman bulamazsam özellikle “fotoblog” için tasarımı satın alabilirim. SanalDuvar’a gelince aklımda boyut olarak biraz daha geniş bir tasarım var!

Hem makale yazmak, hem tasarımla uğraşırken bir yandan da WordPress için tema Türkçeleştirme işlemine devam edeceğim! Bakalım kendime ne kadar zaman ayırabilrceğim 🙂 Bir sonraki yazıda görüşmek üzere!

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir