01FTP.Com arayüz değiştirdi!

İnternette web siteleri üzerinden dosya transferi yapma imkanı sunan bir çok site mevcut, benim en sık kullandığım 01FTP.Com bahar temiziliği gibi arayüzünü değiştirdi. Eskisine kıyasla daha hoş bir görünüm kazanan 01FTP bu yeniliğinin yanında Türkçe destek de sağlamaya başladı. Site grafik olarak da canlılık kazanmış durumda.

Son günlerde 01FTP sitesindeki gözle görülür yavaşlama beni rahatsız etmişti. Yavaşlamanın neden kaynaklandığnı meak ettiğim problemin cevabı belkide bu yenilikde gizli idi.

Arayüzü 3 adet farklı kullanım tema kullanıcılarına sunuyor. Herhangi bir değişiklik yapmadığınız takdirde “Mavi” seçili olarak site açılıyor. Bunun yanında “İndia” ve “Mobile” seçeneklerinide sizin seçiminize bırakmış durumda. Benim tavsiyem ise en kulllanışmı olan “Mavi” temadan yana. Diğer temalara geçişte Net2Ftp olarak değişim geçiriyor. 🙂

Sitenizin tüm dosyalarını görme imaknı sunan 01FTP ile web tasararımınıda size büyük yardımcı oluyor.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir