Androidinizi Canlandırın! – Tavsiye Temalar

Eğer bir akıllı telefonunuz yoksa, malum telefonunuzun size sunacağı görsellik çok çok kısıtlıdır. Bu belki iPhone için biraz daha tatmin edici bir durum alabilir fakat o bile bir Android telefonun verdiği geniş yelpazeyi verebileceğini tahmin etmiyorum. Gerçek anlamda telefonunuzun görselliğini değiştirme imkanını Android telefonda temalar ve widgetlar ile yakalama fırsatını buluyorsunuz. Bu değişim ile telefonunuz sıradan olmaktan çıkıyor. Deneyeceğiniz her yeni tema ve widget ile yüzünüzde yeni bir tebessüm belirecek çünkü telefonunuzun ne kadar estetik bir arayüze kavuştuğunu göreceksiniz.

Aşağıda sizlere androidinizin görünümü değiştirecek ve sanki yeni bir telefon almış gibi yeni bir heyecan sunacak bazı tema çalıştırıcılarına örnek vereceğim; umarım beğenirsiniz.

NOT: Bu arayüz çalıştırıcıların alt birimleri olarak widgetlar mevcuttur. Bunları da ayrıca indirerek, androidinizin görselliğinin işlevsellik ile birleştirebilirsiniz.

Android Temalar

                                                                                              

Go Launcher                      LauncherPro                 Windows 7 GO Launcher             ADW Launcher

                            

      MXHome Launcher             Regina 3D Launcher

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir