Dünyada eser bırakmak; unutulmamak!

Arkadaşlar herkesin bildiği gibi Barış AKARSU’yu geçtiğimiz günlerde kaybettik. O nu rahmatle anıyoruz!

Böyle bir girişten sonra ifade etmek istediğim konuya geleyim. Sizlerinde bildiği gibi değerli sanatçımız bir trafik kazasına kurban gitti. Onunla birlikte iki kişi de. Eee peki onlar kimdi? kaç defa anıldılar? isimlerini biliyor musunuz? Ben şahsen bir bilgiye sahip değilim! Neden mi çünkü onlar halka mal olmuş bişeyler yapmışlar mı? Bakın bundan da haberimiz yok! Burdan şu sonucu sizlere hatırlatmak istiyorum!

 Bu dünyada göçmeden eğer bizde hatırlanmak istiyorsak geride bir şeyler birakmamız gerekiyor!

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

2 Yorum

  1. hatice dedi ki:

    site cok güzel ellerinize saglık umarım ii şeyler yaparsınız ve gün gectikçe daha fazla yol katedersiniz yolunuz acık olsun……….

  2. BlueteAR dedi ki:

    Biz dünyaya yalnız yaşamak için değil aynı zamanda bir fark yaratmak iiçn geliyoruz. Daha çok düşünün, daha çok risk alın ve daha çok eylemde bulunun. İsminizi başkalarının kalplerine kazıyın.Böylece sonsuza kadar yaşarsınız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir