Google’da hayat nasıl gidiyor!

Aslında her iş yerinde olması gerektiği gibi stressiz bir ortam. Sadece bununla bitiremem aslında çalışanların yüzleri hep gülüyor. Anlaşılan orada olmaktan çok mutlulular. Çalışırken eğleniyorlar, eğlenirken çalışıyorlar. Böylelikle başarıyı elde ediyorlar. Yabancı bir televizyon kanalında(OTV) Google ile röportajını buldum. İşte size Google’dan görüntüler, nasıl çalışıyorlar seyredin!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vd6BPhJjYL4[/youtube]

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

3 Responses

  1. Avatar isimsiz dedi ki:

    Aslında hayat bir rüzgar.Kimi zaman sert esr.kimi zaman yüzünü okşayıp geçiyor.Bazende bir kasırga gibi eser ve seni öyle bir duruma sokarki artık o eski noktaya dönemiyorsun.bir saniyeyi bile geri alamıyorsun.En büyük acı evladının acı çekmesidir, diğeride yazmayı çok isterdim ama yazamam.Evet diğeride benim çektiğim acı.

  2. Avatar süleyman dedi ki:

    hayatta, arkadaşlarınla sohbet etmeden, hiç bir yer görmeden, hayatın en iğrenç acılarını çekiyorsan, geceleri yatmıyıp yıldızlara bakım onlara içini döküp ağlıyorsan, hedef ve hayallerinden bir değilde bir kaç adım gerideysen o zaman senin içinde olduğun hayat bir sineğin tuvalet deliğinde bir bokun üzerinde yaşamaya benzer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir