indir.com Mobil Uygulama Yarışması Başlıyor!

indir-com-mobil-uygulama-yarismasi

Mobil uygulama ve masaüstü yazılımları indirme sitesi olarak tanınan indir.com (ayrıca bloggerlara göndermiş olduğu küçük hedilerle de sempati kazanmış bir site), ilkini geçen sene düzenlediği  Mobil Uygulama Ödülleri Yarışması’nın ikincisini düzenliyor. Görünen o ki bu gelenekselleşerek her yıl düzenlenecek bir yarışma olacak gibi görünüyor.

Yarışma 2015 ayağını ilgilendirdiği için olmalı ki; 1 Ocak 2015 tarihinden sonra Google Play Store’a ve App Store’a yüklenen mobil uygulamalar ile başvuru yapılabilecek. Katılımlar 20 Nisan’a kadar devam edecek. Ön eleme ve jüri değerlendirmesine alınacak olan mobil uygulamalardan kazananlar ise ilk defa düzenlenecek olan ‘Mobil Etkinlik’ te duyurulacak, tarih; 23 Mayıs. Bu etkinlikte yapılacak olan ödül töreniyle kazananlar muhteşem ödüllerin sahibi olacaklar.

mobil-uygulama-yarismasi

Kazananları çok güzel ödüüler bekliyor. Özellikle de birinciyi! Ödüller aşağıdaki gibi;

Yarışmada birinci olan geliştiriciye; 1 haftalık Silikon Vadisi tatili, ReklamStore‘dan 5.000TL’lik reklam, Camekan‘dan 5.000TL’lik Google Adwords reklamı, Webtures 5.000TL değerinde SEO Hizmeti ve indir.com‘dan 5.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı.

İkinci olan geliştiriciye; Antalya’da 1 haftalık tatil, ReklamStore‘dan 2.500TL’lik reklam, Camekan‘dan 2.500TL’lik Google Adwords reklamı, Webtures 2.500TL değerinde SEO Hizmeti ve indir.com‘dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı.

Üçüncü olan geliştiriciye; Antalya’da 3 günlük tatil, ReklamStore‘dan 1.000TL’lik reklam, Camekan‘dan 1.000TL’lik Google Adwords Reklamı, Webtures 1.000TL değerinde SEO Hizmeti ve indir.com‘dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı.

Ayrıca tüm finalistler için UserSpots‘dan 2 günlük UI/UX Eğitimi hediyeleri verilecek.
Eğer bir mobil uygulama geliştiricisi iseniz bu etkinliğe katılmakta fayda olduğu düşüncesindeyim. Dereceye girmenin şart olmadığını düşünerek en azından faklı bir deneyim ve mobil uygulama geliştiricileri ile tanışmak için bir fırsat olarak görülebilir. Detayları buradan öğrenebilirsiniz.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir