Komik Videolar Tek Adreste!

Boş zamanlarınızda soluğu bilgisayar başında alıyor ve günün stresinden biraz olsun kurtulmak istiyorsanız komik videoları izleyebilirsiniz. Neredeyse her gün yeni bir videonun fenomen haline geldiği internet dünyasında sizi bir hayli eğlendirecek olan videolar keyfinizin yerine gelmesini de sağlayacaktır. Bu yüzden farklı adresler arasında mekik dokumak yerine videoların bir arada bulunduğu adreslere yönelmelisiniz.

İnternet aracılığı ile keyifli bir şekilde zaman geçirmenin bir diğer yolu da online oyunlardır. Kuşkusuz herkesin adeta aklını başından alan ve zamanın nasıl geçtiğini dahi fark ettirmeyen birkaç oyun vardır. Bu oyunların bir de en yeni versiyonlarına ulaştığınız zaman, eğlenmek için evden çıkmak zorunda dahi olmadığını anlayabilirsiniz. Önemli olan bu oyunları doğru adresler üzerinden oynayabilmeniz olacak.

Komik-Videolar-Tek-Adreste

Peki, hem oyunlar hem de videolar artık tek bir çatı altında toplandı dersek ne düşünürsünüz? Sizin için özenle hazırlanmış olan videoların oyunlar eşliğinde yer aldığı bu web adresinde özellikle farklı kategorilerde içeriklerin bulunması dikkatlerden kaçmıyor. Örneğin çizgi filmlerin en sevilen bölümleri, internet dünyasında tıklanma rekoru kıran videolar, komik ve ilginç görüntüler bu adreste!

Aynı zamanda yapılan araştırmalara göre en çok oynanan oyunlar da yine bu adreste toplanmış durumda! Eğlencenin yeni durağı olarak nitelendirilen adrese tıkladığınızda kolay bir ara yüz sizi karşılıyor. Aradığınız içeriklere ulaşmanız için de kategoriler halinde bir düzen size sunuluyor. Dilediğiniz kategoriye tıklayarak içeriklere ulaşabiliyorsunuz. Videoları izlemek için de tek tık kafi!

Üye olmanız ya da ücret ödemeniz gerekmiyor. Hatta bu adres üzerinden izlediğiniz videoları dilerseniz kendi sosyal paylaşım sitelerindeki hesaplarınız üzerinden paylaşabiliyor, arkadaşlarınızın da aynı videoları izleyerek eğlenmesini sağlayabiliyorsunuz. Hem oyunlara hem de videolara yorumlar da ekleyebilirsiniz. Puanlarınızı yani oyunlardaki başarılarını aynı yöntemle yakınlarınızla paylaşabilir, şampiyonluğunuzu ilan edebilirsiniz.

Tüm bu keyifli aktivitelere katılmak için http://www.oyungemisi.com/video/ adresine tıklamanız yeterli olacaktır. Bir hayli iddialı olan bu adres kısa zamanda sizi de müptelası yapabilir. Çünkü bir defa tıklayarak bu keyfi yaşadıktan sonra, boş zamanlarınızda aklınıza ilk gelen adres “Oyun Gemisi” ve birbirinden farklı içerikleri oluyor.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir