Google AdSense Hakkındaki gelişmeler

Google AdSense kullanıcıları yada olmayı düşünenler için artık bir blog mevcut. AdSense artık yapmış olduğu yenilikleri bizlerin kullandığı gibi bir blog sistemiyle artık AdSense haber merkezi gibi yayınlayama başladı. Tüm yenilikleri ve fırdatları hakkında bilgiyi ilk olarak hazırlamış oldukları blogda bulabilmeniz mümkün.Aldığım bir mailde aynen şu pragraf geçiyor!

Türkçe olarak hizmete giren Inside AdSense Blog’unun açıldığı 25/06/07 tarihten bu yana; AdSense kazançlarınızı nasıl arttırabileceğinizden AdSense hesabınızın özelliklerine kadar bir çok konu hakkında mesajlar yayınlandı. Her hafta AdSense uzmanlarımız tarafından yayınlanan bu mesajlar yeni güncellemeler ile en son yenilikleri sizlere ulaştırıyor. En çok işlenen konularımız arasında, ilginizi en çok çekeceğini düşündüğümüz ve kazançlarınızı arttırmaya yönelik optimizasyon teknikleri de bulunuyor.

Ayrıntılı bilgi almanıs için Inside AdSense Blog’unu ziyaret edebilirsiniz!

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

1 Response

  1. eda suner dedi ki:

    Bende google gruplarına üye olmuşum kaza ile 🙂 ama öğretici bilgiler geliyor iyi oluyor dostum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir