Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

1024*768(duvar kağıdı) görüntülemek için resmin üzerine tılayın!

Bu gün 23 Nisan, hep neşe ile doluyor insan 🙂 küçük iken taa çoçuk iken bu kelimemlerle dolu şiirler dilimizde idi. Hala öyle ama kimimzn çocuğu, kimimizin kardeşi, yakını ya da birilerinie mutluluk vermek için. Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün, Ulusal Egemenliği ilanı ile bugünü tüm çocuklara bayram etmiş, öyle ki tüm dünyada kutlanır olmuş 🙂

Ulusal Egemenliğimizin mutluluğunu yaşarken tüm kardeşlerimin Çocuk Bayramı’nı da en içten dileklerimle kutlarım, onları gözlerinden öperim. Bu güne özel hazırladığım masaüstü arka planını umarım beğenirsiniz.

Bu arada Google’ın düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için logo yarışması sonuçlandı. Bence birinciliği hak eden logonun bu olmaması gerekiyor. Çünkü buradan yarışmaya katılan diğer logolara bakarsanız gerçekten çok harike logolar mevcut.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir