UYAP Mevzut Programı

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmakla bazı hak ve ödevlerle yükümlüyüz. Ve bunların belirlendiği kanun, tüzük, yönetmelik ve dahası devlet tarafından yazılı olarak belirlenmiştir. Bazılarımız çok yoğun bazılarımızın ise nadir de olsa bu yazılı maddelere yakın ilişikeri oluyor. Haliyle ulaşma ihtiyacı duyabiliyor.

İşte bu sebeple UYAP(Ulusal Yargı Ağı Projesi)’ın hazırlamış olduğu program sayesinde ulaşmak istediğiniz maddeleri kolaylıkla bulma imkanını yakalıyorsunuz. 

http://sanalduvar.googlepages.com/UYAPprogrami.jpg

UYAP hakkında yrıntılı bilgiyi buradaki resmi websiteden edinebilirsiniz. Programı kurduğunuzdan itibaren internet bağlantısı sayesinde otomatik olarak gücellemelerini yapmaktadır.

İhtiyaç duyduğunuz yazılı maddeler ulaşmak için mevzuat menüsünden ulaşabilirsiniz.

Programın son sürümünü Adalet Bakanlığı‘nın sitesinden indirebilirsiniz. Yada buradaki direkt bağlantıyı tıklaya bilirisiniz.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir