Desteklerinizi Bekliyorum!

Daha önce haberini burada verdiğim 2009 Blog Ödülleri oylama bölümüne geldi. Şuana kadar ben yazarak sizlere bir faydam olsun diye çabaladım durdum. Şimdi sıra sizde! Elbette ödül olaması da güzel fakat en güzeli bir motivasyon olsun diye derece almak gerçekten sevindirici olur değil mi?

Nasıl oy kullanılır?

1. İlk olarak http://2009.blogodulleri.com/kayit adresinden e-posta adresinizle siteye kayıt oluyorsunuz.

2. Kayıt işleminin ardından e-posta adresinize bir aktivasyon linki gelecek. Buna tıklayarak oy kullanma yetkinizi alın.

3. Siteye giriş yapıp http://2009.blogodulleri.com/kategori/11 adresinde sanalduvar olarak kayıtta bulunan bloguma oy verebilirsiniz. Şimdiden katkılarınız iiçn teşekkür ederim.

http://sanalduvar.googlepages.com/sddestekblogodulleri.jpg

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

1 Response

  1. Avatar LeoTheMaster dedi ki:

    Blog Ödülleri 2009, Windows Live Spaces alanında en iyisi olduğumu düşünüyor, değerli oyunuzu bekliyorum, işte oy vermek için link:

    http://2009.blogodulleri.com/blog/leothemaster-sp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir