Sliding Üye Giriş Paneli (jQuery ile)

Bloglarda pek rastlanmaya bir sistem haline gelen üyelik sistemi genelde sosyal ağ olarak nitelendirilen ya da portal olarak adlandırdığımız sitelerde bulunan giriş panelinin jQuery ile desteklenen ve site tasarımında yer kaplamayacak şekle getirilmiş.

Zamanın yetersiz oluşundan dolayı sizlere Türkçe olarak anlatımını yapamayacağım. Demosunu burada görebileceğiniz sistem sade ve şık olacak bir şekilde tasarlanmış.

Ücretsiz olarak herkesin kullanımına sunulmuş bu sistemi kullanabilmek için IE6, IE7 , Firefox, Safari, Opera ve Chrome tarayıcıları gerekli.

http://sanalduvar.googlepages.com/sliding-menusd.jpg

Gerekli dosyaları ve sitenize yerleştiriken yapmanız gerekenleri buradan bulabilirsiniz.

Bu sistemin kullanıldığı birde WordPress Teması mevcut. Henüz Türkçe değil fakat muhtemelen kısa bir süre sonra SanalDuvar Türkçe Tema Galeride yerini almış olacak. Nigth Transition temasının İngilizcesini buradan indirebilirsiniz.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

2 Yorum

  1. Avatar web tasarım dedi ki:

    Güzel bir paylaşım..
    Bu sistemin birde popup gibi olanları var. O şekilde bir ekleme yapılabilir yazıya tşkler.

    http://okonet.ru/projects/modalbox/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir