2010 Dünya Kupası Şarkısı | Shakira – Waka Waka (Klipli)

2010 Dünya Kupası bilindiği üzere Afrika’da yapılıyor. Bunu bilen bir çok kişi olsa da yeşil sahalara eğlenceli dakikalar yaşatacak olan gelenekselleşmiş Dünya Kupası şarkısı Shakira’dan geldi. 11 Haziran’da Güney Afrika’da başlayacak olan heyecan Latin güzelin seslendirdiği “Waka Waka” adlı şarkı tanıtıldı. Şakının klibinde yeşil sahalardan görüntüler mevcut. Bu karelerin için de milli sporcumuz Nihat KAHVECİ’nin Çe Cumhuriyeti’ne attığı gol de görüntülere gelmekte. Bu milli takımımız için iyi bir reklam olduğunu düşünüyorum.

Şarkının sözlerinin klibin altında mevcut olanını sizin için araştırdım(ezberlemek isteyen arkadaşlar için). Şarkının geyet güzel olduğu konusundaki şahsi düşüncemi de eklemeden geçmek istemiyorum. İyi seyirler diliyorum.

[vimeo]http://www.vimeo.com/12443321[/vimeo]

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

2 Yorum

  1. Avatar tilmar dedi ki:

    hastasıyım ama gerçekten baya hoş baka bak bir hal oldum valla

  2. Avatar betül naz dedi ki:

    çok güzel bir şarkı.ben bunu akşam 10 dan gece 12 ye kadar dinliyorum.manyak,süper bir şarkı.süperrrrrrrrrrrrrrr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir