Firefox 3 İndirme Günü

Firefox Topluluğu Pazarının Evi olan “Spread Firefox” bir kampanya başlatarak Firefox 3’ü 24 saat içinde en çok inidirilen yazılım olarak rekor kırdırmaya çalışıyor. Yaptıkları bu kampanyaya Download-Day olarak isimlendiren Spread Firefox, görünüşe göre başarılı olacaklar.Şuan için rekoru 144bin katılım ile ABD başta çekiyor. Benimde katıldığım bu kampanyada Türkiye şuan için 7700 kişilik bir kadro ile destek veriyor.

Bu rekorda sizinde katkınızın olmasını istiyorsanız buradanPledge Now(Firefox 3 kararlı sürümünün yayınlandığı gün indireceğim)” olarak belirtmeniz yeterli.Ayrıca websitenizde bu kampanyaya destekvermek için buradan gerekli logo ve banerları edinebilirsiniz.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

4 Responses

  1. Avatar merwe dedi ki:

    tek kelimeyle süper olmuşşşşşşşş:)

  2. Avatar henster dedi ki:

    Kararlı sürüm çıksada kullansak şu 3.sürümü. (:

  3. Avatar suna dedi ki:

    facebook türkçe yamasını indirdm fakat açtığmda türkce asla olmuyo nasıl bunu gercekleştirebilirm ( türkce olması için )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir