Hangi Tecrübeyi Dinlersin? Zengin Baba Mı, Yoksul Baba Mı?

Robert KiyosakiDeğer verdiğim arkadaşlarımdan biri Facebook’ta paylaşmış olduğu bir videonun etkisinde kalarak bu yazıyı yazma ihtiyacı hissettim. Çünkü kişinin ekonomik yönden kendine bir yol çizmesinde karar verirken neleri akla getirmesi gerektiğini dile getiriyor. Videoda konuşmacı olarak, başlıktan da anlaşılabileceği gibi “Zengin Baba Yoksul Baba” adlı kitabın yazarı Robert Kiyosaki kamera karşısına geçiyor. Kendisini finans eksperi, eğitimci ve başarılı yatırımcı olarak tanıtılıyor. Görünen o ki ekonomik yönden kendisini geliştirmiş birisi olarak, tecrübelerini insanlarla paylaşarak kişinin ekonomik yönden daha iyi şartlara sahip olması için faydalı olabilecek bilgiler paylaşıyor. Kısaca zengin olmanın gerçek yolunu gösteriyor.

Yazımı fazla uzatmanın gerek olmadığını düşünerek, 11dk 45sn’lik videoyu ısrarla sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyorum. İzledikten sonra belki sizde kitabını almanın faydalı olabileceğini düşünebilirsiniz. Kitabının fiyatını araştırdım. İnternet üzerinden 10-15 TL’ye alabilirsiniz. İyi seyirler!..

Videoyu izledikten sonra sizlere aşağıda vurgulamış olduğum yazıları incelemenizi tavsiye ediyorum.

Herbalife ile sağlıklı yaşam ve network marketing sisteminden bahsettiğim yazılarımı incelemenizi tavsiye ediyorum.

Robert Kiyosaki’nin hakkında ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

1 Response

  1. Avatar Recep Hilmi Tufan dedi ki:

    Kiyosaki’nin diğer kitaplarını da okumanızı tavsiye ederim. NM hakkında olumsuz düşünceleri olan kişilere Kiyosaki’nin “Başkalarına Yardım Etmeyi Sevenler İçin İş Okulu” adlı kitabını da özellikle tavsiye ederim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir