Angry Birds Rio Yakında Sinemalarda ve Apps Store’da!

Hayata geçirilmiş başarılı bir proje olan Angry Birds, adını telefon uygulamalarının arasında bir oyun olarak duyurmakla kalmadı. Şimdi sinema salonlarında insanları güldürmek için hazırlanıyor. Akıllı telefon sahiplerinin oyun olarak belkide bir çoğunun tercihlerinden biri olan Angry Birds, Ice Age serisinin yapımcıları ile beyaz perde de yerini Nisan ayında alacağı Rovio tarafından duyuruldu. Rovio ve 20th Century Fox’un iş ortaklığında gerçekleştirilecek olan bu çalışma tüm Angry Birds severler tarafından heyecanla beklenecek bir animasyon olacağını düşünüyorum.

Rio ismi ile sinemada gösterime girecek olan animasyon 3 boyutlu olacak. Film 15 Nisan’da gösterime girmeden önce Mart ayında Angry Birds Rio olarak oyun uygulaması ile Apps Store’da yerini alacak. Tahminimce böylelikle film öncesi kendini tekrar hatırlara getirecek olan Angry Birds bu sayede izleyici kitlesini katlamayı düşünüyor.

Rio Filminin Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Bf6zeRwk5LE[/youtube]

Benimde oynarken keyif aldığım bir oyun olan Angry Birds, filminin çıkacağını duyunca heyecanlandığımı söyleyebilirim. Merakla bekleyeceğim bir film Angry Birds Rio ile Rovio, avuç içine sığacak bir teknoloji için hazırlamış olduğu yazılım ile dev perdelere taşınacak ürün çıkardı. Bu sayede aslında küçük bir yazılım olarak gördüğümüz telefon uygulamalarını küçümsemememiz gerektiğini gösterdi.

Angry Birds Rio Oyunun Tanıtımı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-7gIpfrQdAI[/youtube]

Aşağıdaki resmi büyük boyutta indirip masa üstü arka planı yapabilirsiniz.

Resmi İndir |  Film Hakkında Daha Fazla Bilgi

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

1 Response

  1. Avatar web tasarımı dedi ki:

    3 boyutlu filmi güliverin maceralarında gerçek şekilde ilk kez yaşadım. Bu 3D animasyon filmi de kaçırmamak gerek. teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir