Bu Yıl ki Büyük Ödül Silikon Vadisi Gezisi!

indir-com-2016-mobil-uygulama-yarismasi

Geçen iki yılın ardından bu sene 3.sü düzenlenen ‘’ indir.com mobil uygulama yarışması 2016‘’ için katılım süreci başladı.

1 Ocak 2016 tarihinden sonra yayınlanan mobil uygulamalar için başvuru yapabiliyorsunuz. Bireysel olarak ya da en fazla 3 kişi olmak şartı ile grup olarak katılabilirsiniz. IOS veya Android sistemli mobil uygulamaların yarışacağı etkinlikte birbirinden değerli ödüller dağıtılacak.

KESİNLEŞEN ÖDÜLLER;

Aşağıda belirtilen kesinleşmiş ödüller haricinde diğer yeni ödüller ileri bir tarihte belirtilecektir;

Birincilik ödülü; 1 haftalık uçak ve konaklama masraflarının da karşılanacağı San Francisco’ da (ABD) Silikon Vadisi tatili, bukelemun.com tarafından verilen 5.000 TL değerinde ASO hizmeti, indir.com tarafından karşılanan 5.000 TL değerinde reklam hizmeti ve API PLUG’ dan 1 yıllık large paket. CRM MEDYA’ dan 5.000 TL değerinde Google Adwords reklam hizmeti ve ikinci olarak dereceye giren uygulamanın sahibine de CRM MEDYA’ dan 2.500 TL değerinde Google Adwords reklam hizmeti verilecektir.

İkicilik Ödülü; 1 hafta Antalya tatili, indir.com tarafından tam 2.500 TL değerinde dereceye giren uygulamanın tanıtımı ve API PLUG’ dan 1 yıllık large paket.

Üçüncülük Ödülü; 3 günlük Antalya tatilinin yanı sıra, indir.com 1.000 TL değerinde dereceye giren uygulamanın tanıtımı ve API PLUG’ dan 1 yıllık large paket.

‘’ İNDİR.COM MOBİL UYGULAMA YARIŞMASI 2016 ‘’ TAKVİMİ;

Yarışma başlangıcı; 1 Ocak 2016

Son Başvuru; 28 Nisan 2016

Halk Oylaması; 30 Nisan 2016

Jüri Değerlendirmesi; 7 Mayıs 2016

Mobil Etkinlik; 14 Mayıs 2016

İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’ nde 14 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenecek olan Mobil Etkinlik ile ödüller sahiplerine verilecektir.

indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları için tıklayın

Ayrıca yarışmanın geçen sene ki kazananı ‘’ Lokum ‘’ isimli fizik tabanlı bulmaca oyunu İOS platformunda App Store’ da ‘’ Popüler Uygulamalar ‘’ arasında ve App Store ana sayfasında ‘’ Games Made in Turkey ‘’ kategorisinde ‘’ Featured ‘’ olarak yer almıştır. Kendini daha geniş çevrelerde tanıtmak isteyen girişimciler için güzel fırsatlar sunuyor.

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir