Kredi Kartınızla İlgilenmeyen Site: ModaSiteleri.Com

ModaSiteleri-1

Daha önce ürün arama motorlarının popülerliği ile başka bir sitenin tanıtımını yapmıştım, onlardan biri daha sahneye çıkmış görüşüyor. Havalar ısınıyor ve boş zamanlarınızı AVM’ler yerine açık mekanlarda geçirirken modayı takip edip, alış verişinizi cep telefonunuz ile yapabileceğiniz bir siteden bahsediyorum; ModaSiteleri.Com sizlere tek bir adresten bir çok ürünü bulabilme imkanı sunuyor. Üstelik bunları yaparken site sizin kredi kartı bilgileriniz ile ilgilenmiyor.

ModaSiteleri-2Bir reklamda, yada bir mağazanın vitrininde görmüş olduğunuz elbiseyi, ayakkabıyı, pantolonu veya bir ceketi mağazalardan farklı fiyatlara almak söz konusu. Bu durum özellikle aynı ürüne daha fazla para ödeme yapıldığında insanın canının sıkılması ile daha akılda kalıcı oluyor. 🙂 Böyle bir durumla karşılaşmamak için e-ticaret sektöründe yer alan sitelere doğrudan bağlantı vererek sizi yönlendiren ModaSiteleri.Com hayatınıza kolaylık sağlayan girişimlerden biri olma yolunda adım atmış.

Tasarım olarak “responsive” olarak tanımlanan “duyarlı, esnek” yani bir telefon ve tablet gibi mobil cihazlara destek sağlayan bir yapıda hizmet veriyor. Son zamanlarda Google bu özelliğe ayrı bir önem göstermeye başladığını belirtmek gerekir. Hal böyle olunca kullanıcı dostu bir tasarım çalışması söz konusu, ancak hala küçük hatalar mevcut. Bunların ileri ki zamanlarda düzeltileceğini düşünüyorum.

ModaSiteleri-urunAraştırma yaptığınız kategoride sunulan ürünlerin indirimden önceki fiyatları hakkında da fikir edinebilme imkanını sunuyor. Eğer ürün hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız tek yapmanız gereken ürüne tıklamanız yeterli, böylelikle o ürünün sayfasına yönlendirileceksiniz. Satın almak istediğiniz tişört, terlik, pantolon yada her ne ise alış verişinizi yönlendirilmiş olduğunuz site üzerinden yapacaksınız böylelikle ModaSiteleri.Com sizin kredi kartı bilgileri ile ilgilenmemiş oluyor.

Şimdiden keyifli alışverişler dilerim.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

1 Response

  1. Avatar hasan dağdelen dedi ki:

    asus labtop bilgisayar aldım 2 ay oldu ,sağlıklı kullanamıyorum 4000 tl para verdim ,rezalet ,rezil bir bilgisayar parama yazık oldu.gidip en kötü bilgisayarı alın asus almayın sakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir