Büyük Boyuttaki Dosyalarınızı Ücretsiz Paylaşabileceğiniz Siteler

İşleyiş olarak farklılık gösteren aşağıdaki sistemlerinden ayrıntılı olarak bahsetmenin gereksiz olduğunu düşündüğüm için uzun uzadıya bir yazı ile karşı karşıya değilsiniz. Amaç  üzüm yemek ise biz internet kullanıcıları için dosya paylaşımında faydalı olacak ortamları sizlerle paylaşacağım. Mevcut bir çok dosya paylaşım sitesi olmasına rağmen, aşağıdakileri diğerlerinden ayıran en önemli özellikleri hem ücretsiz hemde büyük boyuttaki dosyaları paylaşma imkanı sunmaları.

İşleyiş olarak faklılık gösteriyor olmalarından bahsetmek gerekirse; dosya paylaşımını bazen herkesle değil de e-posta adresi ile belirleyeceğiniz kişi ile paylaşabileceğiniz, mevcut büyük boyuttaki dosyanızı belirli bir süre barındırabileceğiniz ya da indirme konusunda limit koyulan ortam olmaları konularında kendilerine özgü özellikleri mevcut.

Her şeye rağmen basit düşünce ile dünyanın bir ucundaki arkadaşımız ile film, mp3 ya da oyun paylaşmak istersek bizim için büyük nimet diyebileceğimiz sistemler. İçlerinde Türkçe dil seçeneği olanda mevcut!

Badongo

We Transfer

Sizable Send

File Factory

You Send It

File Dropper

Drop Send

Courio

Stream File

Email Large Files

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

9 Responses

  1. Avatar Arslan dedi ki:

    Dosya yükleme işlemlerim için box.net kullanıyorum. Ücretsiz kullanıcılar için 25 mb dosya limiti sunuyor malesef 🙂

  2. Avatar Akorcini dedi ki:

    paylasım için tesekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir