Enteresan Yorumlar!

Kullanıcı girişi artına gelen yorumlarda haliyle fazla oluyor. Fakat gelen yorumlar geneli ilgilendiren konular üzerine oluyor ki zaten herkesten açık kaynaklar, tasarım ve kadlama ile ilgilenmesini de beklemiyorum. Şuana kadar gelen yorumlara bakıyorumda kimi komik kimi ise eğer samimi ise içler ağlatan türden. Aşağıda vereceğim resimler bunlara örnektir. Bu örnekler en çok yorum alan konulardan bir kaçı içindir.

Şimdi bunlara bakıp güleyim mi ağlayayım mı? Yurdum insanı işte, burayı kimi yardım merkezi sanar kimide sesini duyurmak istediği bir ortam… Acaba bu bizim insanımızın internet kullanımındaki yaşadığı bir sorun mu?

Bazı yorumları ister istemez siliyorum, sebep mi? Arkadaşım burazyı karalama tahtası sanıyor galiba ki en basit örneği şöyle vereyim; kişi “süper” yazmak yeterli olacak yalnız biraz abartı katmak isteyince “süpeeeeerrrrrrrrrrrrrr” yazıyor ya da “çooooooooooookkk” gibi saçma sapan göze hoş gelmeyen kelimeler üretiyor. Haliyle bunu ciddiyetsiz olarak algılıyorum ve düşünmeden siliyorum.

Sizlerden ricam yüzünüzü görmeden sizleri tanıyabileceğim yorumlar yapın, bu sebeple kendiniz gibi yorum yapmanızı rice ederim.

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

8 Yorum

 1. baba dedi ki:

  turkıyedekı bazı guruha hayretle bakıyorum vede acıyorum genc ayagına acun abı memetalı abı yok su yıldız bu yıldız….curumussunuz curumus trabzonda bır ilan vardı "kafası calısan tornacı aranıyor" tek kelımeyele harıka ben bunu unutmadım hela olsun dıyorum lafta mangalda kul bırakmayanlar calısmaya gelınce calısanların uzerınden gecınır

  konu su bu ulkeye icinde allah korkusu olan basbakanlar geldıgınde calıstı dıgerlerı yanı mangalda kul bırakmayanlar onunların calıstıgını yedı bu ulkeye hızmet eden sayılı basbakanlar adan menderes turgut ozal erbakan ve tayıp erdogan bunların zamanındakı ekenomıyı dıkkate alın ve ulkenın gelısme egrısıne bakın karsılastırın bunu gızlı yapın cunkı gerceklerı her yerde soyleyemeyecegınızı bılıyorum………….

 2. baba dedi ki:

  :))özden baykan kardesım ulke yanıyor sen tuturmussun mıllı macları sıfrelı ızlıyorum dıye akp ye verdıgım oylar haram olsun dıyorsun bırıncısı sen akp ye oy vermedın cunkı sırf reklam olsun dıye dıyorsun ben sahsen vermedım ama senın gıbılere savunuyorum ben verdım ama bır daha vermem verme kardesım yaa sen verme ben verecegım cunkı bır ınsanın herkes severse o ınsan kavak yapragı gıbı ruzgara gore donuyor demektır bır ınsanın bazılarının sevmemesı gerekıyor kı kısılıgı ortaya cıksın anladınmı canım nasıl muslumanlar chp yı sevmıyorsa chp lılerde akp yı sevmez boylede olması gerekıyor ama akp lıler ınsanan ınsan degerı verıyor yanı yaradılanı sevıyor yaradandan oturu anlamıssındır ınsallah

 3. özden baykan dedi ki:

  yorum yapalim yapalim da
  Su milli maclari sifreliyen zihniyete yapalim. hangi süper zeka bu milli gururu sifreledi ise zamani gelince kendisini de sifrelerler. yapilan bu adi uygulama izin veren federasyon ve hükümete de tebrikler.
  önce kanali peskes cek sonra milli mac ihalesini ver pesine de sifreli yayinlattir. maksat muhabbet olsun tebrikler akp. oyum sana haram olsun emiiiiii.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir