Enteresan Yorumlar!

Kullanıcı girişi artına gelen yorumlarda haliyle fazla oluyor. Fakat gelen yorumlar geneli ilgilendiren konular üzerine oluyor ki zaten herkesten açık kaynaklar, tasarım ve kadlama ile ilgilenmesini de beklemiyorum. Şuana kadar gelen yorumlara bakıyorumda kimi komik kimi ise eğer samimi ise içler ağlatan türden. Aşağıda vereceğim resimler bunlara örnektir. Bu örnekler en çok yorum alan konulardan bir kaçı içindir.

Şimdi bunlara bakıp güleyim mi ağlayayım mı? Yurdum insanı işte, burayı kimi yardım merkezi sanar kimide sesini duyurmak istediği bir ortam… Acaba bu bizim insanımızın internet kullanımındaki yaşadığı bir sorun mu?

Bazı yorumları ister istemez siliyorum, sebep mi? Arkadaşım burazyı karalama tahtası sanıyor galiba ki en basit örneği şöyle vereyim; kişi “süper” yazmak yeterli olacak yalnız biraz abartı katmak isteyince “süpeeeeerrrrrrrrrrrrrr” yazıyor ya da “çooooooooooookkk” gibi saçma sapan göze hoş gelmeyen kelimeler üretiyor. Haliyle bunu ciddiyetsiz olarak algılıyorum ve düşünmeden siliyorum.

Sizlerden ricam yüzünüzü görmeden sizleri tanıyabileceğim yorumlar yapın, bu sebeple kendiniz gibi yorum yapmanızı rice ederim.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

8 Responses

 1. Avatar gokhans dedi ki:

  ise evet aynen öyle yorum yapıyolar.Benim blogumdada Tarkan yazısı var altına neler yazılıyor neler bi görsen.Görende benim blogu Tarkan yazıyor sanacak 😀

  He bide Ferhat Göçer konusu var onuda unutmamak gerek…

 2. sanalduvar sanalduvar dedi ki:

  Artık böyle garip yorumlar adr arda gelince bende o yazıyı yoruma kapatıyorum 🙂 Tartışmalı bir konu aslında ama böyle olması gerektiğini düşünüyorum.

 3. Avatar henster dedi ki:

  Acunn beyy benii dee yarışmayaa alınn lütfenn.. Arabamı modifiye ettirecem ama param yetişmiyor.. Nolursunuzzz. 😀

  Koptum yorumlara. Bende mi böyle bir yazı yazsam. Bende ki yorumlarda da süper şeyler çıkar aslında.

 4. sanalduvar sanalduvar dedi ki:

  Hayatın içinden işte 🙂 Garip ve bir o kadarda gerçek 🙁

 5. Avatar isa dedi ki:

  Ya ben anlayamadım, insanlar, mesela burada Demet Akalın’ın klibini izleyip, sonra da sondan ikinci yorumdaki gibi yorum mu yazıyorlar?

  Çok garip…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir