Geri geldim!

Evet sonunda iki haftanın üzerine yeni yazımı yazıyorum. Heyecanlarla dolu bir yazı geride bırakarak yine yeni bir döneme başlıyoruz. İş-güç derken yine bir koşuşturmacanın içine gireceğiz. Bu sene benim için biraz daha yoğun geçecek. Çünkü iş hayatına atılmanın yanında bilgisayar ve internet üzerine çalışmalarımı arttırma isteğimin yanında bir de daha önceden kalan ressamlığımı devam ettirmeyi düşünüyorum, ama bu biraz zor olacak gibi görünüyor.

Gelelim bu iki haftalık ayrılıktan sonra internette karşılaştıklarıma! Beni şaşkın bir sevince sokan Google internet tarayıcısını çıkarmış. Bu haberi ilk olarak kendi blogumdaki(SanalDuvar’daki) Google Adsense Reklamlarında gördüm. İndirip denedim. Henüz beta aşamasında olan Google Chrome olarak adlandırılan tarayıcıda Google Mühendisleri aynı mantıkla sadeliği vurgulamışlar. Hemen SanalDuvar’ı açıp denedim. Evet sorunsuz çalışıyordu.

İnterneti bir kenera bırakıp birazda mevsimden bahsetmek istiyorum. Çünkü yaz mevsiminin sonu ile hava sıcaklıklarınn düşmeye başladığı bu sonbaharda televizyonlarda artık romantik video klipler yerlerini almaya başladılar. Nedendir bilinmez ama birden romantik bir havaya soktu beni bu mevsim 🙂 Özellikle Rafet El ROMAN’ın “Aşk-ı Virane” ve Ferhat GÖÇER’in “Gül ki” adlı şarkılar şuan için favorilerim.

Şimdilik bu kadar tama çalışmalarına başlamalıyım 😉

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

7 Responses

  1. Avatar kemal dedi ki:

    doğum günün kutlu olsun bu arada 😀

  2. Veysel Veysel dedi ki:

    @kemal

    havalı olan ne acaba anlam veremedim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir