Memnuniyet ve Dahası

Her zaman söylerim aslında blog yazarlarını metive etmenin en güzel yoludur yorum yapmak, tabi yeni olanlarında kendilerini tanıtmak için iyi bir fırsattır. Fakat kendim zaman kıttığından dolayı buna pek uyamadığımı üzülerek dile getirmeliyim. Çünkü SanalDuvar’da yazılarama yorumları ile destek veren benim için çok önemli iki arkadaşa bu konuda gerekli desteği veremediğim için üzgümün.

SanalDuvar’ın vazgeçilmez müdavimleri arasındalar biri Burak ÖZDEMİR (henster.org) ve diğeri de bayan arkadaş Pınar ALTUNTAŞ (pinaraltuntas.blogspot.com). Bu arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ederiyorum. 🙂

Bu memnuyetimi dile getirdikten sonra SanalDuvar’ı 3 tarayıcı içinde test ettim olumlu sonuç ile mutlu oldum. Zaten Firefox ve IE7 ile gayet uyumlu görütülenen temayı özellikle Macbook kullanıcıları için Safari tarayıcısında da test ettim ve diğer iki tarayıcı gibi görüntü elde edildiğini söyleyebilirim. Ve temamda bunu gösterip dile getirdim.

Bu arada resimin boyutunu biraz küçülttüm. Bu en ek olarak “sidebar” bölümünde “SanalDuvar Tema Galeri”ye her yani tema eklendiğinde arttırtığım bir sayaç ekledim.

Zaman buldukça çeviriline devam ettiğim temaya yeni bir Türkçe tema daha ekledim. BlueLines adlı temayıda Türkçe olarak galeride bulabilirsiniz.

Temayı test etmek ve indirmek için galeriye gidin.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

2 Responses

  1. Veysel Veysel dedi ki:

    Duygularından ötürü teşekkür ederim!

  2. Avatar henster dedi ki:

    Valla benimde şikayetçi bir yanım yok veysel. Halimden ,blogunu takip edip yorum yapmaktan memnunum. Yazı içinde ayrıca teşekkürler. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir