Modayı Takip Eden Site: Butigen.Com

butigen-com

Son zamanların popüler girişimlerinden biri olan ürün arama motorlarına daha önce burada yer vermiştik. Almak istediğimiz bir ürün için AVM’lerde, çarşılarda yada pazarlarda gezmek yerine artık sanal dünyanın pazarlarında dolaşmaya başlayan biz internet kullanıcıları; istediğimiz ürünü ya  kendi sitesinde yada bu ürünün bayiliğini yapan sitelere bakmamız gerekiyor. Bir ürüne birçok mağazadan ulaşmak mümkün olduğu için dolayısıyla en uygun fiyat için birçok siteyi ziyaret etmemiz gerekiyor. Hal böyle olunca sayfa sayfa araştırma yapmak gerekiyor.

Aynı ürüne, yetersiz araştırmadan ötürü fazla ücret ödemek sanırım herkesi rahatsız eden bir durum. Düşünsenize 100 TL’ye almış olduğun bir ürüne başka bir mağazada 80 TL’ye rastladığınızı. İşte böyle durumlarla karşılaşmamak için ya mağaza mağaza yada site site dolaşmak gerekiyor. Bu sıkıntıya son vermek için son zamanların popüler girişimlerinden olan ürün arama motorları devreye giriyor. İşte bunlardan biri de Butigen.Com.

butigen-com1

Arama motoru tabirini kullanmak çokta yanlış değil, çünkü birçok markaya ev sahipliği yapan bu site sayesinde almayı düşündüğünüz ürüne ait kelimeleri arama kutucuğuna yazmanız yeterli. Verilen bilgiye göre günde binlerce ürün belirlenmiş kategorilere göre site ekleniyor. Bu sayede her geçen gün daha fazla ürüne ulaşma imkanı bulabiliyorsunuz.

Burada bir çok ürüne aynı yerden ulaşma imkanın yanında göze çapran en güzel olay ise satın almak istediğiniz ürünü bulduğunuz takdirde satın alma işlemi için o ürünün sayfasına yönlendiriliyorsunuz. Bu sayede bu sitenin güvenliği hakkında aklınızda soru işareti kalmamış oluyor. Çünkü burada kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekmiyor.

Aradığınız ürünü buldunuz ve artık satın alma aşamasına geldiğiniz vakit aklınıza acaba komisyon ödeyecek miyim gibi bir soru işareti takılabilir. Bunun içinde içiniz rahat olsun çünkü Butigen bunun için de sizden herhangi bir ücret talep etmiyor. Sizin için ürünüleri araştırıyor ancak bunun için bir ücret talep etmiyor, size sadece dilediğiniz ürünü almak kalıyor.

Geliştirilmeye devam ettiğini düşündüğüm Butigen.Com’da siz değerli ziyaretçileri binlerce ürün bekliyor, keyifli alışverişler dilerim.

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir