Online Alışverişte Bir AVM: Kampanyon.Com

kampanyon-com

AVM dediğimizde aklımıza ilk gelen bir çok markaya ait mağazanın bir arada yer aldığını kocaman binalar. Bizlere çok fazla dolaşmadan ve dolayısıyla yorulmadan giyimden, kozmetiğe yiyecekten teknolojiye kadar istediğimiz ürünü aynı alanda bulabilmemizi sağlayan yerler. Bazen çok fazla olduğunu düşünmüyor değilim. Neyse gelelim konumuza; sizlere son 10 yılda çok hızlı bir şekilde sayısında artış görünen online alışveriş sitelerinin tıpkı bir AVM’deymiş gibi artık bir arada bulabileceksiniz desem!..

Şahsen internetten alışveriş yapan biriyim ve bu işlemi gerçekleştirirken en çok dikkat ettiğim şeyler; sitenin güvenliği ve hizmetten memnun kalmak. Güvenlik en önemli faktör aslında. Çünkü kredi kartı bilgilerimin kötü emelli kişilerce ele geçirilmesini istemem. Bu özellikleri sanal ortamda isim yapmış sitelerde bulmak mümkün. Kalitesine güvenebileceğiniz alışveriş sitelerinin indekslenmesi gibi düşünün. Bu sitelerdeki ürünleri tek bir çatı altında bulabiliyorsunuz.

kampanyon-com1Ürünleri ister menüler şeklinde yapabiliyorken isterseniz arama kutusu ile de gerçekleştirebiliyorunuz. Açıkçası anasayfada sadece arama kutusu olsaydı, Google’ın online alışveriş hali gibi olmuş diyecektim. 🙂 Ancak Google tüm interneti indekslerken Kampanyon.Com sadece güvenilir kaliteli siteleri içeriyor.

kampanyon-com-katalogÜrünleri incelerken tıpkı bir online katalog olarak değerlendireceğiniz sitede beğendiğiniz herhangi bir ürünü satın almak istediğinizde üzerine tıklamanız yeterli. Bu sayede almak istediğiniz ürünün asıl sitesine yönlendirilip, o sitenin üzerinden alışverişinizi gerçekleştiriyorsunuz.

kampanyon-kuponİncelemekte olduğunuz ürünlerin üzerine geldiğinizde bazılarında indirim kuponları göreceksiniz. Bu da Kampanyon.Com‘un ayrıcalığı olmuş.

Aslında böyle bir sitenin hayata geçirilmiş olması internet kullanıcısının zamandan tasarruf etmesini sağlıyor. Zaten almak istediğiniz bir ürünü birkaç alışveriş sitesinde araştırmaya müteakip karar verip alıyoruz. Neden her birini ayrı ayrı incelemek zorunda kalayım ki! Bu online AVM’yi bir de siz inceleyin.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir