SanalDuvar.Com Kendi Rekorunu Kırdı: PR6 Oldu!

Google, son pagerank (sayfa rütbesi) güncellemesi ile görünen o ki Türk sitelerini sevindirdi. Sanal ortamda yapılan yorumlar birçok internet sitesi sahibini memnun etmiş görünüyor. Tabi bu güncellemeden SanalDuvar.Com‘da nasibini almış durumda. Sanırım 1 yılı aşkın süre ya da yakındır SD‘nin pagerank değeri 5 idi. Bu uzunca bir sürenin ardından kendi rekorumuzu kırdık ve yeni pagerank değerimizi 6’ya çıkardık. Uzunca bir süredir istikrarlı bir şekilde devam eden PR5 değerinin, olumlu bir sonuç elde edip yükselmesi bir başarı göstergesi olarak görülmesi gayet tabii. Ancak elde ettiğimiz bu başarıyı devam ettirmek gerekir.

Genel itibariyle değerlerin yükselmesi, görünen sonuç olsa da düşüşlerde mevcut. Google pagerank güncellemesi hakkında daha önceden yazmış olduğum bir yazımda da belirttiğim gibi “Ne olduğum değil ne olacağım?” sözünü unutmamak gerekir. Normalde her Google pagerank güncellemesini burada haber etmiyoruz, söz konusu başarı olunca, siz değerli okuyucularımızla paylaşmak istedik.

Kaliteli içerik ile yeni daimi okuyucular edinme arzusuyla çalışma tempomuzu biraz daha arttırarak devam etmemiz gerekir ve bunu için çalışacağız. Bu başarıda katkısı geçen tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

8 Yorum

  1. Avatar Rize Haberleri dedi ki:

    Tebrikler hocam,çok güzel gidiyor iyi çalışmalar diliyorum.

  2. Avatar eritlive dedi ki:

    pagerank chrome12 eklentisinde 3 görünüyor. ilginç bir düşüş var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir