Saatin İnternetteki Mağazası; HizliSaat.Com

Adı gibi hızlı aynı zamanda; kaliteli ve güvenli bir alışveriş ile karşınızdakilere karakterinizi yansıtacak kol saati alabileceğiniz sanal mağaza arayanlara, tam da aradıkları gibi bir adres! Hızlı bir üyelik ile hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Üstelik siparişinizi tamamlama safhasına geldiğinizde “https” protokolünü görebiliyorsunuz, yani güvenlik yönünden de mağazada içiniz rahat olabilir. Kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanını da mevcut.

Marka yönünden geniş yelpazeye sahip bir e-ticaret sitesi, saat konusunda spesifik olan sanal mağaza;HizliSaat.Com’da yazın yakıcı güneşinden gözlerinizi koruyacak isim yapmış marka güneş gözlüklerine de yer verilmiş.

Sade ve Amaca Yönelik

Sade bir site tasarımı ile müşteriye aradığını bulmada kolaylık sağlayan bir yüze sahip. Ürünler hakkında bilgi alabileceğiniz gibi yapılmış yorumlar size rehberlik edecektir. Ürün hakkındaki önerilerinizi de mağaza sahiplerine bildirerek, gerekli düzenlemelerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin saatin resmi ya da bilgisi sizin için yetersiz ise bunun hakkında ürünün sayfasından geri bildirim sağlayabilirsiniz.

Benzer ürünler sekmesi sayesinde incelemekte olduğunuz ürüne alternatifleri de görebilirsiniz. Bu sayede hem fiyat olarak hemde görsellik olarak daha çok seçeneği incelemiş oluyorsunuz.

Ünlü Markalar Satılıyor

Diesel Saat, TW Steel Saat, DKNY Saat ve Tissot gibi dünyaca ünlü markaların yer aldığı mağazadan yapacağınız alışverişlerde ödemenizi yapmadan önce kapınızda ürünü inceleme fırsatını yakalıyorsunuz.

Saat dışında gözlük ve takı da bulabileceğiniz bir e-mağaza olan HizliSaat.Com’da kıyafetlerinize uygun aksesuarlar da bulabilirsiniz.

Bir çok ürünün bulunduğu bu sanal mağazada indirimler mevcut.

Sevdiklerinize özel günlerde hediye olarak bir saat alabilir ya da kendinizi şımartabilirsiniz; HizliSaat.Com

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir