Sen Beni Feysinden Çıkaramazsın! Facebook Kendisine Şarkı Yazdırıyor :)

Facebook MusicDünyada böyle bir sosyal ağ ortamı henüz daha mevcut değil! İnsanlar arasında kendisinden o kadar bahsettirdi ki; artık reklamı kullanıcıları yapıyor ve bunlar olay oluyor. Google bile o kadar uygulaması mevcut iken, yaş olarak da daha büyük iken kendisine şarkı yazıldığını görmedim. Daha önce İsmail YK profesyonel anlamda bir şarkı yapmıştı. Bunun profesyonel anlamda olmasını açıkçası biraz yadırgadım. Eğer ticari bir anlaşma ile yapılmış ise o zaman işler tabi ki değişir.

Söz konusu sosyal ağ devi olan Facebook olunca, bize bundan bahsetmek düşüyor. Bu video Cuma akşamı izlemiş olduğum Beyaz Show’daki bir sahne. Yine facebook için yazılan bir şarkı. Karadeniz Teknik Üniversitesi öğrencilerinden TS-61 olarak kurulmuş bir grup tarafından hazırlanan bu şarkı daha sonra Yunus Emre BEHREM tarafından tekrar düzenlenerek dile alınmış. Arabesk bir tarz ile söylenen şarkı gerçekten beğeni topladı. Görünen o ki Beyaz Show ile insanların dikkatini çeken video facebookta da yayılmaya başladı. Aşağıdaki videolarda öncelikle grup söylüyor sonra da Yunus Emre BEHREM’in Beyaz Show’da bu video hakkında bilgi verip kendi yorumunu paylaşıyor. 3. videoda ise Yunus Emre BEHREM’in bu şarkı için yapmış olduğu kaydı dinleyebilirsiniz. Facebook gurubuna da katılanların sayısı hızlı bir artış göstermekte. Facebook gurubunu videoların altındaki bağlantıdan ziyaret edebilirsiniz.

KTÜ (TS-61)

Yunus Emre BEHREM

Yunus Emre BEHREM’in Kayıdı

Yunus Emre BEHREM’in Facebook Gurubu

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

1 Response

  1. Yunus Emre Behrem dedi ki:

    Sayın Site Yetkilileri ; Kullanıcılarınıza Ve Ziyaretçilerinize Konuyla ilgili En Kapsamlı Ve En Doğru Haberi Sunduğunuz İçin Ts 61 Grubu Ve Kendi Adıma Sonsuz Teşekkür Ederim….En Samimi Duygularımla Yayın Hayatınızda Başarılarınızın Artarak Devamını Dilerim….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir