Tam Gaz Staj

Okulda eğitim-öğretim dönemi sona ermesinin ardından staj dönemi başladı. Geçtiğimiz pazartesi günü başlayan staj maceram yoğun bir şekilde devam etmekte. Zaman ve mekan yönünden internete ulaşmada sıkıntı yaşadığım için çok nadir şekilde gelen e-postaları gözden geçirebiliyorum, gerekenlere cevap verebiliryorum. Beni en çok üzen konuda internetten çok kısa süre de olsa kopuk kalmak, ama bununa da çözüm getirmeye çalışacağım.

Gayet zevkli geçen staj dönemim, mesleğim açısından çok faydalı oluyor. İşin piri olmuş insanların tecrubelerinden faydalanmak başarıyı elde etmenin büyük destekçilerinden biri olduğuna inanıyorum. Bu sebeple imkan bulmuşken alıcılarımı açıp onları iyi gözlemlemeli ve dinlemeliyim.

Bu staj dönemi için şu söz yerinde olsa gerek;

Ulu sözü dinlemeyen, uluyakalır.
Büyüklerin, erdemli kişilerin uzun tecrübelere dayanan sözlerine ve uyarılarına kulak asmayan kimse, türlü çıkmazlarla karşılaşır ve sonunda sızlanıp durur.

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir