WordPress Rehberi [sürüm 1.0] Yayınlandı

Benim de kullanmış olduğum wordpress’in artık bir kullanma kılavuzu var. Yapyığım incelemeye göre yeni başlayanlar için çok faydalı bir çalışma olmuş. Aranan bir çok soruya cevap veriyor. Yapılan hatalardan ve faydaları konusunda kullanıcılarına yol gösterecek bir çalışma. Peki bunun içeriğinde neler var diyorsanız?


İlk Söz Bölüm 1 – Genel Bilgiler Blog Nedir? WordPress Nedir? WordPress Türkiye Bölüm 2 – WordPress’e Başlamak Ücretsiz WordPress Servisleri WordPress MU Yerel Sunucuda WordPress Alan adı ve Sunucu Seçimi Bölüm 3 – WordPress’i Kurmak WordPress Kurulumu (Sade anlatım) WordPress Kurulumu (Resimli anlatım) Yerel Sunucuda WordPress Kurulumu Bölüm 4 – WordPress Kullanımı Yönetim Paneli Kurulum Sonrası Ayarlar Sürüm Yükseltme WordPress’i Türkçeleştirme Bölüm 5 – Eklentiler Eklenti Kurulumu Eklentileri Bulma Eklenti Türkçeleştirme En Çok Kullanılan WordPress Eklentileri Bölüm 6 – Temalar Tema Kurulumu Temaları Bulma Tema Türkçeleştirme Tema Düzenleme ve Tema Tasarımı Bölüm 7 – Sıkça Sorulan Sorular ve İpuçları Kaynaklar ve Tavsiye Bağlantılar Bu değerli rehberi buradan indirebilirsiniz!

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

4 Responses

  1. Avatar ilyas önusta dedi ki:

    Verdiğiniz bilgiler için çok ama çok teşekkürler değerli admin.

  2. Avatar mehmet dedi ki:

    Paylaşımın için tşk ederim

  3. çok değerli bilgiler paylasım için tesekkürler..

  4. Avatar susmayiz dedi ki:

    : Paylasım ıcın tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir