Yüksek Kaliteli Fotoğraf Paylaşım Ortamı

photosnackArtık günümüzde birçok paylaşım sitesi mevcut, özellikle de fotoğraf üzerine olsun. Hatta fotoğraf paylaşımı denince akla ilk gelende Flicker oluyor. Ancak şimdi size bahsedeceğim site, size kolaylıkla fotoğraflarınızı yükleme ve bunları slide gösterisi olarak sunma imkanı veriyor. Üstelik bunu yaparken görsel olarak kaliteli bir görünümüde eksik etmiyor. BannerSnack’in bir diğer ürünü olarak göze çarpan bu çalışma “Album Maker” olara ortaya konuyor.

PhotoSnack‘de göze çarpan özellikler şöyle sıralanabilir;

 • Şık özelleştirilebilir temalar.
 • Kullanım kolaylığı.
 • Çok yönlü, yani online ablümü oluşturarak istediğiniz yerde yayınlayabilirsiniz.
 • Çoklu yayınlama ve paylaşım özelliği sunar.
 • %100 online uygulama.

Bu arada aşağıda  vermiş olduğum örnekteki resimler TBY(Türk Blog Yazarları) Buluşmasından karelerdir. Örnekteki resim geçişlerin için çeşitli seçenekler mevcut.

Bu siteyi ücretsizde kullanabileceğiniz gibi ücretli olarakda kullanabilirsiniz. ücretsiz olarak 250Mb kullanım alanı sunarken aylık 19.99$ karşılığında 5Gb’a kadar kullanım alanı sunuyor.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

2 Responses

 1. Avatar Burak YILDIRIM dedi ki:

  Bu güzel siteyi tanıttığınız iyi oldu, hiç duymamıştım. Teşekkürler…

 2. Avatar ibaret dedi ki:

  güzel bir site gibi gözüküyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir