Otomatik Blog WordPress Eklentisi

Bir blog düşünün hergün yeni yazıların bulunduğu ancak hiç bir zahmet gösterilmediği bir çalışma olsun. Ne güzel olurdu değil mi? 🙂 Çünkü bazı blog severler yeni makaleler yazmak için zaman bulamayabiliyorlar. Halbuki eğer blogunuza ziyaretçi akmasını istiyorsanız, mümkün oldukça güncel tutmak zorundasınız. Ne kadar çok içerik  olursa arama motorları tarafından o kadar çok indexlenirsiniz. Bu da ziyaretçi akışı için çok büyük artı demektir.

Gelelim başlığımıza “Otomatik Blog WordPress Eklentisi” son iki kelime zaten bize bunun WordPress alt yapısını kullananlara bir kolaylık sağlayacağı için olduğunu gösteriyor.

Eklentimiz blogunmuza otomatik olarak içerik çekerek size hiç bir zahmet vermeden kendisini güncel tutmayı başarıyor. Üstelik bunu yaparken çekmiş olduğu makaleleri tam olarak çekiyor.

http://sanalduvar.googlepages.com/otomatik-blog-eklentisi-wordpress.jpgÇekmiş olduğu makalelerde bulunan bağlantılara(linklere) da nofollow özelliği vermektedir. Sadece bununlada kalmıyor aynı zamanda bu bağlantıları “_blank” komutuyla yeni bir sayfada açıyor.

Üstelik çekmiş olduğu yazıların yasal olup olmaması konusunda hiçbir şüpheniz olmasın neden mi? Çünkü bu eklenti ArticlesBase TOS (Terms of Service) ile uyumludur.

Yayınlanacak olan yazıların hangi kategorida olması isteğinize kalmış.

Peki neden RSS’i değil de bunu kullanayım?

Çünkü RSS ile blogunuza genellilkle en fazla 55 kelimeden oluşan cümleleri çekebilirsiniz.

Çünkü “Otomatik Blog Eklentisi” ile bloguna en az 300 kelimeden oluşan makaleleri çekebilirsiniz.

İşinizi bu kadar kolaylaştıracak olan bu eklentiyi tabiki bir ücret karışılığı sabih olabilirsiniz.

Eğer sende sunulan bu kolaylıktan yararlanmak istiyorsan eklentiyi aşağıdaki bağlantı ile uygun fiyata satın alabilirsin.

http://sanalduvardosyalar.googlepages.com/hemen-al-ikonu.jpg

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

12 Responses

  1. Avatar Akın dedi ki:

    blog amaçlı kullanım için gereksiz bir eklenti fakat para kazanma amaçlı site kuran sistemler için wordpress ayrı bir alt yapı sağlamış olur

    özgün yazarlar için gerçekten kötü bir sistem ama bir sistem çıktıysa anti sistemde çıkacaktır mutlaka buda yeni fikirler oluşturacaktır hayırlı olsun diyelim en iyisi 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir