Google Chrome Tema Galeri

Google ChromeSürekli kullandığım internet tarayıcı olan Google ürünü Chrome’un bugün tema galerisi için tarayıcıdan bir yönlendirme, daha doğrusu tarayıcıda bir bağlantı köşesi ile karşılaştım. Tarayıcıyı ilk açtığınızda karşınıza sık ziyaret ettiğiniz sayfalar küçük resimler halinde çıkıyor. Bu akşam tarayıcıyı tekrar açtığımda sayfanın sağ alt köşesinin defter yaprağı gibi yukarı kıvrık olduğunu gördüm. Ne ile alakalı olduğu konusunda hiç bir bilgiye sahip değildim çünkü verilmemişti. Merak ederek tıkladığımda beni Google Chrome  Tema Galerisi’nin “Sanatçılara ait Temalar” bölümüne yönlendirdi. Daha önceden zaten Chrome için temalar mevcuttu. Fakat bu temaların farklı olması dolayısıyla ilgimi çektiler ve denedim. Ancak pek hoşuma giden olmadığı için tekrar klasik temaya dönüş yaptım. Benim burada hoşuma giden ise Google Chrome’un yeniliklerinden haberdar olmak için daha internete giriş yapmadan uyarı vermesi oldu ve bunun incelenme isteğini hiçbir bilgi vermeden gizemli bir hava ile yapmasında başarılı buldum.

Aşağıdaki resimler kendi incelememden görüntüler.
google chrome tanıtım1

google chrome tatıtım2

Google’ı ürünlerini pazarlama konusunda çok başarılı buluyorum. İnsanlar üzerinde bıraktığı etkilerle özellikle webin nabzını tutan blog yazarlarına konu olarak kendi reklamını çok basit ve etkin bir şekilde yapıyor. Google’ın pazarlama bölümünde çalışan beyin grubunu tebrik ediyorum ve sizi Google Chrome Tema Galeri’ye davet ediyorum.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

3 Responses

  1. Avatar indir dedi ki:

    harika temalar

  2. Avatar Teknoloji dedi ki:

    Süper temalar…

  3. Avatar kız oyunları dedi ki:

    Teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir