İmo, Live Messenger’a karşı!

Var olan MSN, Yahoo, AIM/ICQ ve Google Talk hesaplarınız ile çevrim içi sohbet imkanı sunan IMO.IM sonun da yapacağını yaptı. Bugüne kadar Live Messenger programının yasaklı olduğun yerlerde kullandığım IMO artık kurulabilir bir program hazırlayarak tıpkı bir Live Messenger gibi bilgisayarınzda bir tarayıcı kullanmadan bu program sayesinde sohbet edebilirsiniz.

Üstelik sadece MSN hesabının yanında Yahoo, AIM/ICQ ve Google Talk hesaplarınızdan her hangi birini de kullanabilirsiniz. Yani sadece MSN için geçerli değil. Bunun yanında kamera desteği de sağlanıyor. Şuan için sadece Windosw için sürümü bulunan IMO, piyasayı kızıştıracak gibi görünüyor. Programı aşağıdan indirebilirsiniz.

imo.im for Windows

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

5 Responses

 1. Avatar yeşim dedi ki:

  arkadaşlar bana ima.imin adresi lazım memur dairelerinde msn ye girebilmek için acil haber bekliyorum ıoldumu

 2. Avatar ismail dedi ki:

  pc indiryorum kurduktan sonra açılmıyor nedni ndir acaba?

  • sanalduvar sanalduvar dedi ki:

   Böyle bir sorunla karşılaşan hiç duymadım! Eğer Vista kullanıyorsanız bilgisayarınız bir engele(izne) takılmış olabilir. Kontrol etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir