VeySem v2 teması açılıyor!

Çok şükür staj da bitti! Artık internetteki çalışmalara yoğunluk göstermek için elleri sıvamanın zamanı geldi. Bunun ilk göstergesi olarak SanalDuvar’ın temasını değiştireceğim. Şimdi sürali takipçim olan arkadaşlar abi yine mi tema hazırlıyacaksın diyor olabilirler. Ne yapayım kardeşim millet topla oynar bende kodlarla oynuyorum, dayana mıyorum 🙂

Oldukça sade bir temanın üzerinde kendime göre yapacağım değişikliklerle birlikte SanalDuvar, maçın son dakikalarında oyuna giren taze kan tabiri ile hızla döküman hazırlamaya devam edecek. Belki bunların arasına bir de yaza özel bir e-dergi hazırlayabilirim, tabi bu konuya yalnız el atacağımı sanmıyorum.

Neyse gelelim asıl başlığımıza! Evet VeySem v2.0 olarak hazırladığım temayı artık sizlerin kullanımına sunuyorum. Fakat kullancak arkadaşlar dosyaların içine yani kodlara kadar inmeleri gerkiyor. Çünkü bu temanın yayınlancağı günden beri söylüyorum, bu tema SanalDuvar için özel olarak hazırladım. Dolayısıyla kullacak arkadaşlarımın dikkatine diyorum!

Temayı kullanmayı düşünen arkadaşlarım lütfen kodlarla ilgili sorunlar bana dönmesinler. Dosyalarımı paylaşıyorum sanırım bu yeterli olur. Bunun yanın da yine bu tema için kullandığım png ikonlarda dosya ile birlikte elinize geçecek.

Bu tamayı aslında herkesin yükleyipte kullanabileceği bir pozisyona sokmak kafamda vardı fakat artık yetişemiyorum.

Yeni tema yanıa girdiğinde yazacağım yazı ile dosyaları sizinle paylaşacağmZengin kod örnekleri bulunan VeySem v2 teması umarın işinize yarar. Amacım paylaşımcı olmak.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

3 Responses

 1. Avatar Uğur dedi ki:

  İşte Beklenilen Yazı ^^

 2. sanalduvar sanalduvar dedi ki:

  @Çetin K.
  Teşekkür ediyorum.
  Yeni tema üzerindeki çalışmam biter bitmez dosyaları sizinle paylaşacağım. Size de kolay gelsin.

 3. Avatar Çetin K. dedi ki:

  Bu temayı paylaşmanızı gerçekten çok isterim… Gerçekten şu Css DOCK menü olayı çok hoşuma gidiyordu, sitenizde görünce daha bi güzel gözüktü gözüme:)

  İyi çalışmalar dilerim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir