GOOGLE | Cheat Sheet (servis ve araç listesi)

İnternet kullanan herkes Google’a kesinlikle en az birkez giriş yapar, hatta interneti kullanmayı bilmeyenler dahi bunu yaparlar, çünkü internete giriş gayeleri ihtiyaç duydukları onlara çok lazım olan herhangi birşeyi(bilgi parçası, görsel sonuç..) bulmayı hedeflerler. Peki neden Google’ı seçerler, çünkü artık yeni doğan çocuklar dahi onu bilerek dünyaya geliyorlar 😀

Neyse geleyim asıl konuya, Google’ı sürekli kullanan birisi olarak siz acaba ne kadar nimetlerinden faydalanabiliryosunuz. Kullanıcısına verdiği hizmetlerin ne kadarından haberiniz var?

İşte bunun için Google’ın servis ve araçlarını gösteren bir PDF dosyası mevcut. Bunun sayesinde bilmediğiniz Google hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

1 Response

  1. Avatar henster dedi ki:

    Google nin servislerinin tamamını kullanmaya çalışıyorum. Gerçi yetişebilmek mümkün değil ama olsun. 🙂

    En çokta beni her sabah sms ile uyandıran servisini seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir