İzocam Profil Durumu: Reklamda Yaratıcılık!

Öncelikle memnuniyetimi ve böyle bir çalışmayı gördüğümden ötürü mutluluğumu belirtmek istiyorum. Bunun yanında da küçük bir şaşkınlığımı da elemek isterim. Şimdi gelelim konuya! Bahsedeceğim konu bir Facebook uygulaması ancak asıl ortaya koyulmak istenen bir reklam çalışması, bununda çok farklı bir yöntemle yapılması çok hoşuma gitti. Çünkü böyle yaratıcı reklam çalışmaları genelde yabancı olup tüm dünya çapında yapılır olarak görmek daha büyük bir ihtimal.

Büyük bir kullanıcısı olan Facebook‘u kullanarak kullanıcılarla etkileşim kurarak insanlara kendi ürününü tanıtan ya da hatırlara getiren bir çalışma gerçekten çok başarılı olmuş diyebilirim. Bende Fecebook hesabımda arkadaşımın bu uygulamayı kullanması ile karşılaştım.

Hava durumu spikerlerinin en ünlülerinden olan Bünyamin SÜMERLİ’nin yorumu ile Facebook kullanıcılarının kendi profilleri hakkında yorumları dinlemesi insanın hoşuna gitmez mi? Şahsen gayet eğlenceli buldum. 🙂

Daha fazlasını görmek için sizi de uygulamayı kullanmaya davet ediyorum.

Profil Durumu Yorumunuzu Dinleyin!

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

1 Response

  1. Avatar restoran dedi ki:

    Her seferinde herkese aynı cümleleri kullanmasa daha ilgi çekici olabilirdi ama yinede viral budur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir