Kolay Para Kazanmak (Network Marketing Sistem)

Kolay Para KazanEvet yanlış duymadınız! Kolay para kazanmak. Her geçen gün sayıları artan para kazandırma sistemleri olarak bilinen Network Marketing Sistemlerinden biri, üstelik Türk yapımı bir sistem ile dünyada ilk bir sistemin hayata geçiriyorlar. Tamamen internet üzerinden işleyen network sistemi sizi kapı kapı dolaştırmadan satış yapmanızı sağlıyor. Başınızda bir patron olmadan uyurken dahi para kazanmanızı hedefleyen sistemin henüz yeni olması sebebi ile sisteme yeni katılacak olanlar için bir avantaj olarak görüyorum. İşin ayrıntılarını ücretsiz olarak üyelik işleminizi tamamladıktan sonra görüntüleme hakkında sahip olacağınız video anlatımlarla edinebileceksiniz.

Özellikle yurt dışında bu gibi sistemlerin yoğun ilgi görmesi, Türk girişimcilerin de dikkatini çekmiş olmalı ki böyle bir sistemi Türkiye çıkışlı olarak hayata geçirdiler. 80.000 ürünün mevcut olacağı sistemde sanırım herkes için satın alınabilecek bir şeylerin olabileceği düşüncesinin akıllara gelmesi gayet yerinde sanırım.

Sistemi kullanmak oldukça kolay! Bilgisayar ve internetinizin olması yeterli. Herhangi bir yerden satın alacağınız bir ürünü neden indirimli almayasınız ki! %80’lere varan indirimlerin söz konusu olduğu bir sistem aynı zamanda size satış başı yine %80’lere kadar çıkan kardan bahsediyor.

Sistemin ayrıntıları için buraya tıklayarak ücretsiz üyeliğinizi yapmanız yeterli! Üyelik için sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Videoları izledikten sonra sisteme dahil olma konusunda düşünmeyeceksiniz bile!

Hemen Tıkla Kazanç Kapısını Arala!

Veysel

Veysel

Sosyal Medya ve İnternetteki gelişmeleri inceleyen, Web Tasarım Araçları, CMS(İçerik Yönetim Sistemi)leri, özellikle WordPress üzerine haberleri araştıran, 2007 yılında yayın hayatına başlayan SanalDuvar.Com'un yöneticisidir. Ana Bilim Dalı Elektrik-Elektronik Mühendisliği olan bir Sistem Mühendisidir.

İlginizi çekebilir...

15 Responses

 1. Avatar nezahat filiz dedi ki:

  EVDEN INTERNETTEN TUM MESLEK GRUPLARINA EK IS IMKANI

  EV HANIMLARI,ÖĞRENCILER,MEMUR,ENGELLİLER,İŞ ARAYANLAR,
  EK İŞ ARAYANLAR 200 TL YE EVDE,İNTERNETTE İŞİNİ KURMAK İSTERMİSİN
  BİZİMLE KİMLER ÇALIŞABİLİR
  *Devlet memurları
  *Ev hanımları
  *Öğrenciler
  *Engelliler
  *İş arayışı içersinde olanlar
  *Ek gelir
  *Maddi özgürlük
  *Kişisel gelişim
  *Bağımsız çalışma
  *Sosyal aktivitelerinize zaman ayırabileceğiniz
  *Gerçek emeklilik
  ***İşimiz Pazarlama ve Satış değildir.
  *Eğitime açık ve ciddi kişiler aranmaktadır.
  ***BİLGİSAYAR VE İNTERNET KULLANIMINA HAKİM OLMAK YETERLİDİR.***
  DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ
  http://internetteisinikur.blogspot.com

 2. Avatar Özer Irmak dedi ki:

  Böyle güzel bir bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

 3. Avatar Efe dedi ki:

  Selam Arkadaslar Evet Hepimizin Bildigi Gibi Hemen Hemen Hergün Yeni Bir Markeing Sistemi Cıkıyor Zira Dogru Ve Guvenilir Sistem Secmek Gerekıyor Ornek Quest Net Gibi Sistem Battı Diyebiliriz Iyı Arastırıp Onkere Dusunup Birkere Karar Vermek Lazım http://my-networking.tr.gg/ Burası Benım Tanıtım Web Adresim Fazla Soze Gerek Yok para.akisi@hotmail.com DetaylıBılgıler Icın ALLAHA EMANET OLUN ARKADASLAR BOL KAZANCLAR..

 4. Avatar selçuk dedi ki:

  İş edinme bilgi araştırmaları yaparken network marketing tarzında çalışan fakat hem para kazandıran hemde işinin patronu olmanı sağlayan bir sistemle karşılaştım. Tunalı Grup International. Bu Şirket Türk kökenli. Lüks ve ünlü, hatırı sayılır şirketlerle çalışıyorlar. Sistemleri şu. Sana bir kazanç tablosu veriyorlar. Ama her şeyden önce işe ve gruba girebilmen için sistemde mutlaka bir yatırımının olması gerekli. Aldıkları ücret 100 TL. Fakat buradaki ödenen para şirketin değil. Gene senin. Sadece sisteme girişin için gerekli bir giriş aidatı. Zaten sana bir sürü dosya, hediye ve goldcard gönderiyorlar ki ödediğin para devede kulak kalıyor. Verdikleri şifre ile kazanç tablonu görebiliyorsun. İstersen paranı anında hesabına da aktarabiliyorsun. Mantık şu. Şirket yurtiçi ve yurt dışı şirketlerle çalışıyor ve seninde bu işlere girişimci olarak ve şirket adına çalışmanı istiyorlar. Sürekli olarak seni her sektörden uzmanlar arıyor ve iş kolları hakkında telefonda bilgiler veriliyor. Ne yalan söyleyeyim kendini iş adamı gibi hissediyorsun. İçerideki paranla ve senin gibi pek çok üyenin parası ile gelir artırıcı işler yapıyorlar. Risk sıfır. Gelirlerden sana muazzam kârlar geliyor. Kendine alt üye bulursan onun ödediği paradan sana %50 ayrıca veriyorlar. Mesela sisteme girdin ve 10 üye yaptın. Anında 500 TL hesabında. ve işlerden gelen sürekli gelir var. Senin yaptığın iş ise şu. Yetkililerin diyelim ki bir ilde işi var. sen takipçisi oluyorsun. Mesela valilikte ya da kadastroda. Bu işler şirket müşterilerinin işleri. Şirket o işten kazandığının % 50 sini gene sana aktarıyor. Hiç boş vaktin olmuyor ama 100 TL ile girdiğin sistemde bir aylık bir sürede ortalama 8 ile 10.000 arasında kazanıyorsun. İnanılması güç ama yaşayanlar o kadar çok ki. Şirket sadece senin işine adapte olmanı ve kafanı kullanmanı istiyor. Yatırıma ve geleceğe yönelik teşvikler sağlıyor. Seminerlere katılıyor ve resmen şirketin çalışanı oluyorsun. Performansına göre sana hediyeler ve geziler veriyorlar. Bunları istersen paraya çevirebiliyor istersen de alabiliyorsun. O kadar sistematik çalışıyorlar ki gecikme denen bir şey yok. Çünkü müşterileri çok kuvvetli şirketler. cococola, filli boya, beymen ve sarar gibi pek çok müşterileri var. İl bazında koordinatör olabilirsen ne mutlu. Asıl para onda var. Sitelerine bir bakmanızı isterim arkadaşlar. Bilgi almak için arayabilirsiniz. Fakat kayıt için mutlaka referans koordinatör istiyorlar. Bulunduğunuz ilde koordinatörleri yoksa durmayın derim. Gerçek iş ve gerçek para isteyen herkese söylüyorum. Diğer network şirketleri para verebilir fakat size emekli olabileceğiniz ve SSK mızı ödeyen bir sistem sunmaz. Tunalı SSK primlerinizi de ödüyor. Sizin yeterki para kazanmaya ve çalışmaya gönlünüz olsun.
  Adresleri
  http://www.tunalıgrup.com.tr
  Yada http://www.ekotekno.net

 5. Avatar Bruce dedi ki:

  @fethi
  evet sistem gayet iyi görünüyor. arkadaşlara en azından ücretsiz üyelikle videoları izlemelerini tavsiye ediyorum. özellikle 3 ve 4 videolar sistemin nasıl çalıştığı üzerinden duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir